מיסוי ברכישת ומכירת דירה

yyff

משתמש פעיל
אני מעוניין לשוחח עם מישהו שמתמצא היטב בענייני מיסוי לשאלה מורכבת.
מישהו מכיר יועץ בתחום זה?

yyff

משתמש פעיל
אין לי אישי
מה אפשר לעשות?

סליחה על הבורות, אבל כמה משלמים על יעוץ כזה?

תמרהלה

משתמש פעיל
במיסוי מקרקעין מתייעצים עם עו"ד שמומחים בתחום

יש בת"א משרד עו"ד נראה לי מאיר מזרחי אחד המומחים הגדולים בארץ למיסוי מקרקעין

בציניות

משתמש מקצוען
רק שאלה, מעניין אותי מה כבר יכול להיות "מומחיות גדולה" במיסוי מקרקעין?! אני באמת אשמח להבין, הרי זה עניין של מספרים - אחוזים, לא?! אין הרבה מקום לפרשנויות וכדומה, אז מה המומחה הגדול יעזור לי?

L1234

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כל עורך דין שמתעסק במקרקעין - אמור לדעת את זה טוב.

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
יש בת"א משרד עו"ד נראה לי מאיר מזרחי אחד המומחים הגדולים בארץ למיסוי מקרקעין
בר"ג.
יש שם במשרד עוד 2 ברמה שלו וקצת זולים יותר (1000 + מע"מ לשעה).
אבל קחו את ההפחדות בערבון מוגבל, הם הולכים לחומרה וזה לא תמיד המציאות.

RRRRR

משתמש מקצוען
רק שאלה, מעניין אותי מה כבר יכול להיות "מומחיות גדולה" במיסוי מקרקעין?! אני באמת אשמח להבין, הרי זה עניין של מספרים - אחוזים, לא?! אין הרבה מקום לפרשנויות וכדומה, אז מה המומחה הגדול יעזור לי?
יש הרבה פרצות בחוק שמי שמכיר את החוק יסודי יודע לחסוך עשרות ומאות אלפים ללקוחות,
אישית אני התיעצתי איתה ועוד כמה במשפחה שלי
חושבת שלוקחת כמה מאות שקלים(לא לקחה לי תשלום כי שאלנו רק שאלות ולא ממש עשתה עבודה רצינית)
ועובדת הרבה פעמים עם עורך דין אנחנו הלכנו עם עורך דין אחר

נערך לאחרונה ב:

yyff

משתמש פעיל
יש הרבה פרצות בחוק שמי שמכיר את החוק יסודי יודע לחסוך עשרות ומאות אלפים ללקוחות,
ישנם רבים שבהיכרות מעמיקה עם פרטי החוק יכולים ליעץ מתי יהיה תאריך המכירה, מה יהיה הסכום המדויק, כיצד לנצל את נקודות הסיכוי, כיצד להשתמש עם הוצאות מסוימות שמוזילות את המס, מתי זה מוגדר דירה ראשונה, מה לגבי קניית קרקע, מה לגבי קבוצת ר וכו' וכו' וכו'
עשרות אלפי שקלים!!!
שווה ללכת לטובים!

RRRRR

משתמש מקצוען
בכל מקרה כדאי להתחיל עם "הקטנים".. יתכן שזה דבר פשוט מאוד. בשביל מה לבזבז כסף?
חוסך עשרות אלפי שקלים
ועולה מאות
אם הולכים למשהו שלא מספיק בקי אפשר גם לבדוק לבד באנטרנט
אם כבר משלמים אז רק למי שזה ההתמחות שלו ויודע את כל פרטי החוקים

לגעת בנקודה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חוסך עשרות אלפי שקלים
ועולה מאות
אם הולכים למשהו שלא מספיק בקי אפשר גם לבדוק לבד באנטרנט
אם כבר משלמים אז רק למי שזה ההתמחות שלו ויודע את כל פרטי החוקים
התכוונתי לומר כי הרבה אנשים חסר להם את מינימום המידע. ומה שבעיניהם "תיק מורכב" אצל השני זה ענין פשוט...

אפיפית

משתמש פעיל
אני קיבלתי מקבלן גדול המלצה על מישהו - טען שחסך לו הון
לבינתיים עוד לא בא לידי שימוש
עו"ד שמש מס באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה