דרוש מידע מייבש כביסה "מולר" מומלץ ?

לאה 22

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
היה כאן אשכול על מוצרי חשמל של מולר
היה אדם שקנה מזגנים ואמר שהוא מרוצה
מעבר לזה לא יודעת יותר

א. שטיגליץ

משתמש מקצוען
קנינו שניים (באושר עד 500 ש"ח כל אחד) למפונים מהצפון לפני שלושה שבועות ומאז הם עובדים יותר מ5 פעמים כל יום חול כרגע שניהם מתנהגים יפה.
אמנם מספר הטלפון שהיה על הקרטונים מאושר עד הפנה לאתר הזה https://easy.co.il/page/26831340
ושמה נראה שאם תהיה בעיה במייבש לא נראה שמישהו יבוא לטפל בזה אבל אולי אם המוצר פגום כבר מהקנייה אושר עד בעצמם יחליפו, צריך לשאול אותם.

אינסוף

משתמש מקצוען
חחחח
תודה וכל הכבוד
יש לך מושג אם הם שומרים על הבגדים
מיבשים מהר ?
גם אני קניתי של נאון.
מייבש מאד מהר
ויש גם חיישנים לחסכון בחשמל :)
לא נראה לי שהורס בגדים יותר ממיבשים אחרים (יש לי גם אלקטרלוקס יקר)
בשימוש רק שבוע.
בנתיים מרוצה מאד.

r36330

משתמש פעיל
יש לי כ5 שנים
מרוצה מאוד
לא מרגישה שהורס בגדים, אבל כמובן לא מכניסה דברים רגישים

סול נואר

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קנינו שניים (באושר עד 500 ש"ח כל אחד) למפונים מהצפון לפני שלושה שבועות ומאז הם עובדים יותר מ5 פעמים כל יום חול כרגע שניהם מתנהגים יפה.
אמנם מספר הטלפון שהיה על הקרטונים מאושר עד הפנה לאתר הזה https://easy.co.il/page/26831340
ושמה נראה שאם תהיה בעיה במייבש לא נראה שמישהו יבוא לטפל בזה אבל אולי אם המוצר פגום כבר מהקנייה אושר עד בעצמם יחליפו, צריך לשאול אותם.
המיבש מאושר, האם יש מחיר נוסף על משלוח? הובלה אישית?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה