מיזוג דואר בטבלא

• פותח הנושא tkh
  • פורסם בתאריך

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני זקוק לעשות מיזוג דואר לטבלא כך:
זה אמור להיות בעצם עטיפה לקלטת עבור גמ"ח קלטות (כ-500 קלטות).
יש לי קטלוג, ובו מס' סידורי, שם, ונושא,
אני מעוניין להכניס את הנושא בכיתוב לאורך (היינו מלמעלה ללמטה, על שדרת הקלטת.
אני עושה 4 בעמוד, היינו שנים לאורך X שנים לגובה, במיזוג דואר.
בתחילה עשיתי עם תיבות טקסט, אבל במיזוג דואר לא הצליח לתיבות טקסט, (רק במעבר עמוד עדכן את התיבות).
אח"כ עשיתי טבלא, וחילקתי לעמודות, ובעמודה של השדרה עשיתי כיתוב לאורך, אבל נאלצתי לחלק את גובה השדרה לשני תאים, כיון שמתחת אמור להיות המספר, והבעיה היא שהוורד עובר על העמודות מימין לשמאל, ולכן התיבה של המספר שהיא יותר למטה, מתעדכנת רק אחרי שכבר עבר לרשומה הבאה (כדאי לעיין בקובץ המצורף כדי להבין).
יצויין כי את טבלא ציירתי לבד ואת המעבר שדה הכנסתי ידני ולא השתמשתי באשף של הוורד (2003).
צפה בקובץ המצורף 66674

קבצים מצורפים

• עטיפה לקלטות חדש.doc
    KB 40.5 · צפיות: 12

nachoom10

משתמש רשום
עדיין לא הבנתי את הבעיה!
אולי אם תביא את הקובץ נתונים אני אבין יותר.

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ז"א שיש לו בעיה במספר קלטת, הוא לא קולט שם מה שייך לאיזה רשומה... בעיקרון צריך לעשות את זה לא בטבלה, כי מבחינתו כל מעבר תא הוא מעבר רשומה.... (אני כמעט בטוחה...)
צריך לנסות לראות איך כן...

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מעבר רשומה מתבצע רק כשיש קוד למעבר רשומה.
הבעיה היא שכשיש שורות וטורים, הוורד הולך מימין לשמאל לפי הסדר, ורק אח"כ יורד לשורה הבאה, ולכן מכיון שבאותו שורה כבר יש את הקוד בעמודה שמאלית, בשורה הבאה גם בעמודה ימנית יותר כבר נקרא רשומה הבאה.
ולזה אני מחפש פתרון.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מעבר רשומה מתבצע רק כשיש קוד למעבר רשומה.
הבעיה היא שכשיש שורות וטורים, הוורד הולך מימין לשמאל לפי הסדר, ורק אח"כ יורד לשורה הבאה, ולכן מכיון שבאותו שורה כבר יש את הקוד בעמודה שמאלית, בשורה הבאה גם בעמודה ימנית יותר כבר נקרא רשומה הבאה.
ולזה אני מחפש פתרון.

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
קבל.

קבצים מצורפים

• עטיפה לקלטות חדש.doc
    KB 153 · צפיות: 11

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ר' קרש ייש"כ
לך חיכיתי...
גאוני ממש!

אגב, אין שדה כזה "הרשומה הקודמת" (להיפך מ "NEXTRECORD" ?)

צורת הדף

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נכתב ע"י tkh;426513:
אגב, אין שדה כזה "הרשומה הקודמת" (להיפך מ "NEXTRECORD" ?)

לא מצאתי.

אגב, שכחתי לציין שזה יעזור רק במקרה שלך שהמספר סידורי עולה בסדר עוקב (1,2,3), כמובן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה