מחפש פחתרון לקבצים לא רצויים שנוספים...תודה מראש

ללה בינט

משתמש רשום
בס"ד א. חג שמח ופתקא טובה לכולם
ב. יש לי כל מיני קבצים שנוספים לי בכל ספריה שאני פותח וכשאני פותח שוב הם מופיעים (לדוגמא: Thumbs.db או קבצים עם סיומת INI) ואני לא יודע איך להשתחרר מהם אשמח אם מאן דהוא יעזור לי בפתרון הבעיה בצורה פשוטה כי אני לא איש מחשבים רציני וגם לא כ"כ יודע אנגלית
שוב תודה מראש

Zeevi.Co

משתמש פעיל
קובץ Thumbs.db הוא קובץ שמופיע בדר"כ בתיקיות תמונות
מעין קובץ מטמון של התמונות בסיפריה
הוא לא מזיק ולא מפריע
(אם ממש תתעקש ניתן לבטל את האופציה שהוא יופיע בתיקיות)

Zeevi.Co

משתמש פעיל
זהו קובץ שבדר"כ מוסתר
אז דבר ראשון אתה יכול לשנות את מצב התצוגה שלא יראו קבצים מוסתרים
כלים > אפשרויות תיקיה > לשונית תצוגה > בהגדרות בחר "אל תציג קבצים ותיקיות מוסתרים"

אופציה שניה היא לבקש לא ליצור כלל קבצים כאלה
כלים > אפשרויות תיקיה > לשונית תצוגה > בהגדרות בחר "אל תאכסן תמונות ממוזערות במטמון"

אך שוב זהו אינו קובץ ככ מטריד והוא די מועיל גם להעלאה מהירה יותר של התמונות המוצגות בתיקיה

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
תיקון טעות, זה לא אמור להיות ב- "אל תציג קבצים ותיקיות מוסתרים" אלא ב- "הסתר קבצים מוגנים של מערכת ההפעלה (מומלץ)"

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה