עזרה בוורד מחפש מאקרו לקודד מודגשים

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש לי איזה תוסף כלים לוורד שיש בו גם קידוד הדגשים. אבל משום מה, זה לא עובד לי.

מישהו יכול להעלות כאן קוד של קידוד הדגשים בוורד.

@צורת הדף ??

ייש"כ

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
באתר של צורת הדף ראיתי בעבר קוד לזה, אם הבנתי נכון את הצורך.
כמה שאני יודע, האתר הזה כבר לא קיים שנים רבות.

אבל כן יש איזה תוסף רצועת כלים בוורד, שמקורו מאתר הזה, וצורת הדף היה הרבה מעורב בבניתו, ושם יש מאקרו של קידוד כל ההדגשות.
רק אני לא מוצא את זה.

שם משתמט

משתמש חדש
לא מבין במאקרו,
אבל אפשר לקודד בחיפוש והחלפה:
חפש את-עיצוב-גופן-מודגש
ובתיבת החלף את לשים ^& ולפניו ואחריו את הקוד שאתם רוצים.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לא מבין במאקרו,
אבל אפשר לקודד בחיפוש והחלפה:
חפש את-עיצוב-גופן-מודגש
ובתיבת החלף את לשים ^& ולפניו ואחריו את הקוד שאתם רוצים.
כזו 'עם הארץ' אני לא...
זה תופס כל אות ואות ולא מקודד מתחילת המודגש עד סוף.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אם מדובר על הדגשים פשטים (מה שעושים עם קונטרול בי) אפשר בעזרת חיפוש והחלפה לעשות כנ"ל, ולאחר מכן עם חיפושים נוספים למחוק את הקודים המיותרים.
הקוד שראיתי היה על הדגשים של צבע שזה מורכב יותר מבחינת שימוש לא של מקרו (אני מכיר שליטה בזה רק במקרו).

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
דווקא לי זה כן עובד משום מה...
ד.א. היה יותר נעים אם היו כותבים יותר בעדינות - תודה רבה אבל זה לא עוזר כי... וכו'
ממש סליחה, אני רק התכוונתי לומר שאני לא עם הארץ כ"כ באלה דברים, לא חשבתי מספיק שמכלל לאו זה נשמע שאתם כן. זה ממש לא היתה כוונתי.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אם מדובר על הדגשים פשטים (מה שעושים עם קונטרול בי) אפשר בעזרת חיפוש והחלפה לעשות כנ"ל, ולאחר מכן עם חיפושים נוספים למחוק את הקודים המיותרים.
הקוד שראיתי היה על הדגשים של צבע שזה מורכב יותר מבחינת שימוש לא של מקרו (אני מכיר שליטה בזה רק במקרו).
אגב אפשר גם להשאיר את שדה "חפש את" כשהוא ריק ואז זה קצת פחות קודים בעייתים מאשר אם עושים מעיקרא שם חפש את "תו כלשהוא" (באמצעות תווים כלליים כמובן), אבל בכל מקרה צריך אחר כך לעבור ולהחליף קודים כפולים.
לדוגמה אם הקוד לפני הוא 1 והקוד אחרי הוא 2, אז יצטרכו לאחר מכן חפש את 21 (שתיים, אחת) החלף ל-כלום, וכן חפש את 2 1 (שתים, אחת, רווח), החלף ב-רווח.
בהצלחה

שם משתמט

משתמש חדש
על מה כן מדובר, על הדגשה של צבע הגופן או על הדגשה של מרקר?

אם הכוונה למרקר - אולי זה יעזור

אם הכוונה להדגשה על ידי צבע גופן - ראה כאן איך עושים זאת ע"י חפש והחלף

מאיר גולד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
בתיבת חפש.. משאירים ריק אך מגדירים לחפש גופן מודגש [אם יש חצי שורה מודגשת זה יתפוס את כולה לא אות אות]
החלף ב... @11לסמן את הפקודה "הטקסט שבתיבת חפש" @12

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה