מחפשת

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אתרי הדרכה או ספרי הדרכה לתרגילים מתקדמים, ביצועים מרשימים, טיפים וטריקים בתוכנות.
לא ספרי קוקבוק שכן הם מוכרים לי, אלא מעבר, גם באנגלית.
כל היודע על משהו כזה, גם בתשלום, אשמח מאד מאד אם יודיע לי ויבוא על שכרו (משמים)?

Graphic

משתמש צעיר
אני מניחה שאת מחפשת ספרים והדרכות לפוטושופ, נכון?

יש לי הספר:
Photoshop CS4 Down & Dirty Tricks והוא מאד מוצלח. יש בו תוצרים של ממש, ולא רק אפקטים על טקסט כמו בקוקבוק.

http://search2.barnesandnoble.com/BookViewer/?ean=9780321563170

קיים גם הספר:
Adobe Photoshop CS4 How-Tos: 100 Essential Techniques,
שאינני מכירה באופן אישי.וכן:
Adobe Photoshop CS4 Studio Techniques כנ"ל

וכאן אולי תמצאי עוד כמה.
הספרים הנ"ל נמכרים בארה"ב ואון-ליין. יש לי כרטיס מועדון שלהם, כך שתוכלי לקבל את המחיר המוזל הרשום ליד כל ספר.
אם את מעוניינת בספר מסוים (מצאתי שם גם כמה ספרי עיצוב נהדרים) תרשמי לי ואנסה בעז"ה לעזור לך בעניין. אני מתכננת להיכנס לאחת מחנויות הרשת בימים הקרובים.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
המון תודה.

א. לגבי הספר שלך, הוא ניתן להשאלה?
ב. הקישור ששמת אכן פותח כמין ספר אך איני מורשית להסתכל בו, והוא מגיע ריק.
ג. כמה בערך המחירים של כאלו ספרים?
ד. הלכתית, מותר לי לקבל את המחיר המוזל אם לך יש את המועדון?

Graphic

משתמש צעיר
נכתב ע"י TIP X;359355:
המון תודה.

א. לגבי הספר שלך, הוא ניתן להשאלה?

הספר שלי נמצא איתי כרגע בארה"ב. לא נראה לי שיעזור לך הרבה.

ב. הקישור ששמת אכן פותח כמין ספר אך איני מורשית להסתכל בו, והוא מגיע ריק.

נכון, אבל את יכולה להתרשם מהנושאים, יש בצד ימין למטה דוגמאות של הפרויקטים.
במאמר מוסגר אומר, כי אמנם רוב הפרויקטים בנושאים שלא מדברים לציבור שלנו (ספורט ומוזיקה), אבל בהחלט אפשר לקחת רעיונות וללכת איתם הלאה. בכל אופן, אין בו תמונות בעייתיות.

ג. כמה בערך המחירים של כאלו ספרים?

מחיר המחירון של הספר הנ"ל 45$+5% מס, יש ספרים גם ב-30-40$ (+מס), את הספר הספציפי הזה קניתי בהנחה של 20%, ובכל מקרה כחברת מועדון יש לי 10% הנחה על כל הספרים.

ד. הלכתית, מותר לי לקבל את המחיר המוזל אם לך יש את המועדון?

את זה את צריכה לשאול רב, לא אותי. אישית, לא נראה לי שיש בזה בעיה. בארה"ב לכל רשת יש אפשרות של כרטיס מועדון, וזו דרך שלהם לגרום לנאמנות הלקוחות. לא פעם הייתי בחנות רשת (אחרת) בה לא היה לי כרטיס מועדון, והקופאית הנחמדה העבירה את הכרטיס האישי שלה. (כנראה שהיא צוברת נקודות ע"י זה).
בכל אופן, זה מקובל מאד להשתמש בכרטיסי מועדון של מישהו אחר. (במקרה זה - שילמתי בעבור הכרטיס שלי, ותוקפו פג בעוד כחודש, כך שגם אני מעוניינת להזדרז ולנצלו)

נ.ב. אחזור לארץ אחרי פורים בעז"ה.

סיכת משרד

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
גרפיק, אני עוד מחכה לספר!

בעצם, לך אני מחכה יותר.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גרפיק. יש לי כרגע תקציב של 100$ לקניית ספרים מסוג זה. על מה במיוחד את ממליצה?

שלמה

משתמש מקצוען
רואה כעת את האשכול...
עברתי לא מזמן על סרטוני הדרכה באנגלית של סקוט קלבי, שהוא ה'מסטר' בעולם צילום ופוטושופ.
אגב, יש לי 2 ספרים חמודים שלו, שבשלב מסויים מנטור מעתיקים ממנו...

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לקבל אותם אולי לעיון קל על מנת לדעת אם לרוכשם??

שלמה

משתמש מקצוען
בל"נ בע"ה, בגיחה הבאה שלי לירושליים, אשתדל לזכור.
במקביל, אם תהייו באיזור הדרום...
אני בנייד (נמצא בפרופיל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה