מחפשת אתר שיתוף וידאו עם אופציית הטמעה

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
כדוגמת youtube או vimeo.com
מכירים משהו?
flix הישראלי לא נותן קוד הטמעה.
תודות!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אולי glatube.com?

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
http://www.ooyala.com/
זה שירות חדש שאפשר להעלות קבצים והוא נותן סטטיסטיקות
כפי שהבנתי זה נוצר במיוחד לדרופל שעשו לו מודול שמתממשק עם דרופל ועוד...
נראה לי ששווה בדיקה גם בלי קשר לדרופל

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
פליקס נותן אפשרויות הטמעה רבות
ניתן גם להטמיע ללא פרסומות...

טפטפת

משתמש צעיר
D I G I T A L
תודה, בודקת.

VIMEO נחסם על ידי רימון.
אגב, וזה מטופש כל כך, youtube לא נחסם.

saryoram

משתמש רשום
youtube מצהיר שהוא לא מכניס חומר "למבוגרים בלבד", רק שההגדרה שלהם לא כ"כ מתאימות לרוח היהדות.

כמעט בכול שאר האתרים שהזכירו קודמי יש קטגוריה של "מבוגרים בלבד" ולכן שומר נפשו ירחק ממקום הטומאה.

לדעתי חייבים להקים תשובה יהודית לבעיה.
בנתיים אפשר להסתפק בהנחת הסרטים ישירות באתר שלכם.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש אתר שנקרא Glatube שזו המטרה שלו.

בפועל - יש שם הרבה דברים שלא הייתי נותן לילדים שלי לראות בשום אופן, אבל זה עדיין רחוק כרחוק מזרח ממערב לעומת מה שהולך באתרים האחרים.

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
אם אתם יודעים להמיר קובץ ל FLV ולקנפג את הנגן שיהיה בצורה מתאימה, אין שום בעיה להשתמש באיחסון שלכם, זה עובד מעולה.

נ.ב. יש שרתי איחסון שלא מודעים שקובץ FLV הוא קובץ להורדה למשתמש והם חוסמים אותו
יש להוסיף אתו ברשימת ה MIME.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י saryoram;512592:
youtube מצהיר שהוא לא מכניס חומר "למבוגרים בלבד", רק שההגדרה שלהם לא כ"כ מתאימות לרוח היהדות.

כמעט בכול שאר האתרים שהזכירו קודמי יש קטגוריה של "מבוגרים בלבד" ולכן שומר נפשו ירחק ממקום הטומאה.

הטומאה נמצאת די והותר אף בסרטים ה'כשרים' לטעמם של גויי הארצות.
כמובן שעל אחת, כמה וכמה. ב'מבוגרים'.

izzy

משתמש צעיר
D I G I T A L
מכל הסיבות שנזכרו לעי"ל ארגונים וחברות שומרי תורה נאלצים לשלם כסף עבור הזרמת וידיאו איכותית וכשרה דבר שללא בעיות הכשרות היה ניתן למצוא אלטרנטיבות זולות או חינמיות.

אנו מחזיקים שרתי סטרימינג לוידיאו כשר שפתוח בכל סנני האינטרנט ומי שמעוניין בהצעת מחיר שיפנה בפרטי.

רק אציין שלאחסן על שרת האחסון זה פתרון לא מוצלח בגלל 2 סיבות:

1. אין אפשרות להגן על הסרט מהורדה למחשב המקומי
2. אין אפשרות להריץ את הסרט בדקה הראשונה של הצפייה לדקה האחרונה (דבר אשר נצרך בסרטים ארוכים).

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
1. אין שום שרת וידיאו בעולם שיכול להגן מהורדה למחשב המקומי, תמיד יש "מקליטי סטרימינג" ששומרים את הסרט על המחשב המקומי.
2. בקובץ FLV ניתן גם ניתן לדלג, באם יש לך נגן פלאש טוב, אתה יכול לרוץ מנקודה לנקודה.
ויותר מכך, אתה יכול לתת כפרמטר נקודת זמן מסויימת שהסרט מראש יתחיל להקרין מאותה נקודה...

izzy

משתמש צעיר
D I G I T A L
1. נכון. השאלה כמה זה קשה. עוד לא מצאתי אדם שהצליח להוריד את הוידיאו מהשרתים שלנו. אני בטוח שקיים אחד כזה אבל זה כראה זה די קשה. כמובן שאני לא מדבר על תוכנות שמצלמות את מה שרץ על המסך - כמו שאני לא מדבר על מישהו שימקם מצלמת וידיאו מול המסך :)

2. אם אני לא טועה (ויתכן שכן) אין אפשרות להריץ את הסרט אם הנגן לא גמר לטעון את הקובץ. במקרה שמדובר בסרט של שעה, לא תצליח "להריץ כבר בדקה הראשונה ישר לדקה האחרונה".

תקן אותי אם אני טועה ותספר לי איך...

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
1. לוכדי סטרימינג פועלים בדיוק כמו לשים מצלמה מול המסך... אלא שהאיכות שלהם היא כמו להוריד את הקובץ עצמו
2. דיברתי על FLV, לא על קובץ AVI.
קובץ FLV מתחיל לנגן מייד כשהוא יורד למחשב, וכמו שהוא יכול לנגן את הדקה הראשונה לפני שיש לו את הדקה השניה, כך הוא יכול לנגן את החמישית בלי הרביעית...

israellieb

משתמש רשום
D I G I T A L
וידאו יהודים בגוגל
ושם זה עובר את רימון ובעיקר רק תכנים כשרים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה