מומחים בבקשה - שליחת מיילים בוורדפרס

לב ים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
אני משתמש בוורדפרס גרסה 3.7.1. לשם שליחת מיילים בכל יום (הלכות, ניתן לראות את האתר כאן).
יש לי כמות גדולה של אנשי קשר (בערך 6,500) ולכן א"א לשלוח בפעם אחת, אלא כל פעם 500.
הענין הוא, שבעבר הייתי נותן לו הוראה לשלוח ל500 אנשים כמה פעמים עד שהרשימה תגמר, והכל היה עובד לבד, דהיינו, שלא הייתי צריך להשאיר את המחשב דלוק.
באחד הגירסאות האחרונות, זה הפסיק לעבוד לבד, ואני צריך ללחוץ על הלחצן למטה, כמו שבתמונה המצורפת. שם כתוב שאם זה לא עובד מסיבה כל שהיא יש ללחוץ שם כדי שהוא יעשה את זה באופן ידני כל 10 דקות.
השאלה שלי - איך אני מחזיר את הענין לקדמותו, שהוא ישלח לי גם בלי ללחוץ כל פעם.
לפעמים אני לא יושב על המחשב כמה ימים וברצוני לשלוח לכמה ימים מראש (כשאני מגדיר לכל שליחה תאריך אחר), אולם בגלל הדבר הזה אין אפשרות לעשות כן, רק אם זה יעבוד דרך הרשת, בלי קשר למחשב שלי.
מקווה שהובנתי
ובתודה מראש

קבצים מצורפים

• לכידה.JPG
    KB 16.6 · צפיות: 1

KingYes

משתמש צעיר
למה זה מלכתחילה לא עובד עם Cronjob המובנה בשרת?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה אמנם לא עונה לשאלה שלך, אבל האם בדקת את http://mailchimp.com/ ?
ב-200 ש"ח לחודש, או משהו כזה, יהיו לך חיים אחרים.

עוד הערה, באתר שציינת, יש טעות של יותר כ20 דקות בזמן השקיעה בירושלים

לב ים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י KingYes;1129532:
למה זה מלכתחילה לא עובד עם Cronjob המובנה בשרת?
תודה על התשובה. אני לא בניתי את האתר, וגם לא מתמחה במונחים המקצועיים, כולל המילה שנזכרה כאן (Cronjob). בכל מקרה, אם הכוונה למה זה לא עובד באופן אוטומטי, זה חלק מהשאלה שלי, למה אני צריך לעשות זאת ידני.

לב ים

משתמש צעיר
עימוד ספרים
נכתב ע"י s976;1129596:
זה אמנם לא עונה לשאלה שלך, אבל האם בדקת את http://mailchimp.com/ ?
ב-200 ש"ח לחודש, או משהו כזה, יהיו לך חיים אחרים.

עוד הערה, באתר שציינת, יש טעות של יותר כ20 דקות בזמן השקיעה בירושלים
תודה על התשובה. כאמור, אינני מתעסק בבניית אתרים, גם להבין אנגלית אינני יודע, לכן לא הצלחתי להבין מה יש באתר הזה. בכל מקרה, 200 ש"ח לחודש זה נראה לי קצת יקר.
בקשר לההערה על הלוח שנה, מי שבנה לי את האתר הכניס לי את התוסף הזה, ועדיין לא הספקתי לבדוק אותו, בגלל הערתך, הסרתי את התוסף הזה באופן זמני, עד שנראה שהוא מדויק. תודה!
אם מישהו יענה לי על השאלה אשמח מאד, זה מאד מפריע לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה