מה יש לבוגבו להציע מלבד הלוגו שלו שנמצא במקום בולט על הגגון

מצב
הנושא נעול.

pnina912100

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י בסדר;1635826:
אני מקווה שלא התכוונת למה שכתבת. לפי זה אין הלכה, אין גדו"י (על הספר יש הסכמה של כל גדו"י) אין "זקניך ויאמרו לך" יש רק איש בשרירות לבו ילך.
בדיוק כמו שציטטתי "והאמת נעדרת".
ועוד כתוב בישעיהו על הימים האלו: "וסר מרע משתולל ויראי חטא נמאסו" ורש"י מסביר: כל מי שיסור מדרך הרע יאמרו עליו שהוא כמשתולל. (זה לא ציטוט מדויק)
השורות האחרונות זו תגובה כללית על השרשור המבייש הזה שמצאתי לנכון להתערב בו רק כדי לא לחטא בנפשי.

לא כל ספר (ואולי רוב הספרים ) שיש בו הסכמה של רבנים זה אומר שהם עברו על כל הספר ונתנו את הסכמתם לכל מה שכתוב בו,
הסכמה פרושה- האדם שכתב הינו אדם ירא שמים וכו' וכו' ותקראי את ההסכמות בעצמך...
כתוב שם שהם עברו על הספר וכל מה שנכתב שם יש לעשות????

בסדר

משתמש רשום
והאמת תהיה נעדרת.
מבארים חז"ל: האמת תהיה כעדרים עדרים, כל אחד אומר האמת אצלי.
כדאי להיות מאד מאד אמיתיות עם עצמינו, ולחשוב טוב מה הקב"ה רוצה מאתנו, גם אם אולי זה "לא נראה לי הגיוני".
בקרוב מאד בע"ה יבא משיח צדקינו לגאלנו, ואז כשהאמת האמיתית תהיה ברורה לכל יהיה קצת מאוחר מידי.
וסליחה שאני נשמעת משגיחת סמינר. אני לא. אני אשה פשוטה שפשוט מאד כואב לה.
ועוד משהו - אם כבר אני יושבת כאן בשעת ההשכבה.. - אני אלך עד הסוף:
הבן של ר' שלמה ברוודה זצוק"ל - הר' וועלוויל שליט"א אמר בהלווית אביו (וגם אמר זאת לבעלי באופן אישי) שכשר' שלמה ברוודה זצוק"ל ראה את כלתו ונכדותיו שעטופות מכף רגל ועד ראש כמנהג אמותינו אמר להן לפני פטירתו: אתן תצאנה בלבוש הזה לקבל פני משיח ותהינה בשורה ראשונה עם האמהות הקדושות.
אני לצערי לא ברמה הזאת ועוד לא מתקרבת. אבל לפחות לדעת את האמת.
כל ההתנגדות מגיעה מהערב רב. ומי שרוצה מקורות וחומר בנושא יש לי המון. נא לפנות באישי. תודה רבה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י בסדר;1635859:
והאמת תהיה נעדרת.
מבארים חז"ל: האמת תהיה כעדרים עדרים, כל אחד אומר האמת אצלי.
כדאי להיות מאד מאד אמיתיות עם עצמינו, ולחשוב טוב מה הקב"ה רוצה מאתנו, גם אם אולי זה "לא נראה לי הגיוני".
בקרוב מאד בע"ה יבא משיח צדקינו לגאלנו, ואז כשהאמת האמיתית תהיה ברורה לכל יהיה קצת מאוחר מידי.
וסליחה שאני נשמעת משגיחת סמינר. אני לא. אני אשה פשוטה שפשוט מאד כואב לה.
גם את טוענת שהאמת אצלך ואנחנו טועות, אז מה ההבדל בינינו?

elishir

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
היא עגלה מצוינת!!!!!

נוחה
פרקטית
יפה (לטעם רבים)
נכנסת לכל מקום (בעיקר ליחידות הדיור הקטנות...)

ואני גם שמעתי מהמוכר של חסדי שמואל בי-ם שלא מגיעים אליו לתקן אותה לעומת שאר העגלות שלא גומרים לחזור אליו איתן...

נכון היא יקרה אבל זאת השקעה שווה לפי דעתי.

BATELCAP

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אוהו איזו התפלספות על עגלה...לי אישית היא נראת קטנה מידי למשל לילד מעל שנה וחצי ונמוכה מידי לנשים/גברים מעל 1.60 וגגון קצר מידי. אבל כל אחת והבחירות שלה...כנראה שיש כאלה שזה באמת נוח להם.

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
שלום חברות
אל תלחצו לי תודה על הודעות מלפני 3 שנים
מבקשת סליחה מכל מי שקיבלה בעבר התקפות כאן ומכל מי שבאשכולות אחרים...
סליחה גדולה, הייתי שמחה למחוק..
נרגעתי, תודה לה'
שנזכה להתקרב לה' רק בדרך רגועה ונעימה
גמר חתימה טובה!

פשוש

משתמש מקצוען
אם כבר החזירו את האשכול, צריך לדעת שכיום לאחר ארבע שנים הוא לא רלוונטי, מכיוון שגם מי שקונה עגלת בוגבו לא משלם עליה יותר מרבע מחיר, וד"ל ואכמ"ל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה