שיתוף מגזין >>> אם כבר שיעורי בית - אז כבר...

משולש ▲

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מי אוהב לעשות שיעורי בית?..... אף אחד!!!... בעצם אני כן..... סתאאם גם אני לא....
אבל כשזה יוצא בדיוק על החופש, יש זמן להשקיע! המווון זמן.

בועז היקר ביקש להכין מגזין 8 עמודים, ולהשתמש בסטיילים של פראגרף, רק שהפעם הוא הזהיר שיהיו הערות גם על העיצוב!!!
נכנסנו ללחץ...
אבל היה שווה א"ז, לא? תגידו אתם!

קראתי למגזין שלי "סברסים"
הכנתי כמה כתבות, רוב הטקסט מושאל מויקיפדיה או מאתרים שונים ברחבי הרשת, {זה שיעורי בית, אז לא יכעסו עלי...}
חבר טוב הביא לי כמה מאמרים, ויצאתי לדרך.
במקומות שנתקעתי בלי טקסט (כותרות משנה וכו') כתבתי לבד.....
ואם שאלתם, אז את החלות אפיתי לבד (אפי' שאני הגבר בבית...)
מגזין.jpg

קבצים מצורפים

• מגזין שיעורי בית2020.pdf
    4 MB · צפיות: 254

אילת א.

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
וואו
איזה עבודה משגעת!
וזה שיעורי בית? אז מה העבודות האמיתיות?
פשוט שלימות
והריח של החלה הגיע עד אלי... :p

משולש ▲

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מאוד יפה ומרשים!
תודה רבה
הלם של ממש
זה לגמרי לא נראה מגזין של שיעורי בית
איזו רמה...
כנראה שהלכתי ללמוד מאוחר מידי...
מעצב מלידה
קטונתי, אבל מי אני שיתווכח...
וואו!
ממש ממש לא נראה ש.ב
מקצועי ביותר
תודה רבה!
וואו
איזה עבודה משגעת!
וזה שיעורי בית? אז מה העבודות האמיתיות?
פשוט שלימות
והריח של החלה הגיע עד אלי... :p
תודה על הפירגוניםם
מחמם את הלב, נותן חשק לעלות עוד עבודות........

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
איזה יופי!!
מרשים מאד.
אהבתי את החלה ואת הנייר אפיה בימין...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
עבודה מדוייקת, מרתקת ואסתטית מאד.

שאפו!

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אחרי עיון יותר מדוקדק, עדיין ניכר בכם היסוס, חשש, ופחד לפרוץ גבולות. אבל בתור נסיון ראשון, זה יותר ממצויין! מכאן אפשר רק לשפר ולהגיע לוואו כזה, שיעיף את כל מי שרואה אותו.
בכללי:
1. כמעט ואין חציה של קו האמצע. רוב העיצוב מדי מסודר לי בעין - דף ימין - דף שמאל.
2. מגזין בגודל A4 (יש גודל יותר מדוייק, זה בערך) מקובל בד"כ לעמוד 3 טורים בעמ'. למעשה, גריד טורים שמקובל במגזין הוא גריד של 12 טור - 6 בימין ו6 בשמאל, אבל כדי לשלוט בזה צריך ללמוד ולראות השראות. זה לא בשביל התחלה. @arv מטפלת בנושא הזה מצויין.
3. אין מספיק אחידות בעיצוב. אם הייתי רואה כל כתבה בפני עצמה - יתכן שהייתי משייכת למעצב מסויים אבל לא מאגדת למגזין מסויים.
4. השער: הפניות - מקובל לשים 3-4, אחת עיקרית ומודגשת - וכל היתר פחות ממנה. מצד שני - לא כדאי להשתלט על התמונה עם ההפניות וליצור מלחמה בין הכיתובים לבין תמונת השער.

המון הצלחות! יש פוטנציאל אדיר!

אפילו

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
אחחחח....
קיבלתי אגרוף בלב. אמיתי.
איזה ליגה.
אני כבר יותר מחודש לא מעיזה לפרוץ ככה (תקועה בגריד 12 שיעורי בית).
בקטנה: (ממני הקטנה)
השער נראה לי צריך איזה שפשוף, הוא קצת חלש ולא מעורר ענין (לא בטוח שזה חייב להיות) חוץ מהלוגו החמוד שממש אהבתי - למרות שזה כנראה נוגד מקובלות לשלב ככה תמונה בלוגו - אז.. היה לי טיפה משעמם.
בדף המהמם של החלות הייתי עוד קצת משחקת עם הכותרת שיתפוס יותר שטח או מרכז,
והמתכון עצמו שמה פונט יותר מעניין, אולי גם מגדילה קצת.
אוי.... אני לא עומדת בכל זה.
לא מסתדרת בעצמי ובקורת מביאה?
איזה לא יפה.
עוצרת הרגע.
....סליחה.
זה הגיע כי אהבתי.
רק עוד שאלה קטנה : הכל זה על גריד שתי טורים?

משולש ▲

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אחרי עיון יותר מדוקדק, עדיין ניכר בכם היסוס, חשש, ופחד לפרוץ גבולות. אבל בתור נסיון ראשון, זה יותר ממצויין! מכאן אפשר רק לשפר ולהגיע לוואו כזה, שיעיף את כל מי שרואה אותו.
בכללי:
1. כמעט ואין חציה של קו האמצע. רוב העיצוב מדי מסודר לי בעין - דף ימין - דף שמאל.
2. מגזין בגודל A4 (יש גודל יותר מדוייק, זה בערך) מקובל בד"כ לעמוד 3 טורים בעמ'. למעשה, גריד טורים שמקובל במגזין הוא גריד של 12 טור - 6 בימין ו6 בשמאל, אבל כדי לשלוט בזה צריך ללמוד ולראות השראות. זה לא בשביל התחלה. @arv מטפלת בנושא הזה מצויין.
3. אין מספיק אחידות בעיצוב. אם הייתי רואה כל כתבה בפני עצמה - יתכן שהייתי משייכת למעצב מסויים אבל לא מאגדת למגזין מסויים.
4. השער: הפניות - מקובל לשים 3-4, אחת עיקרית ומודגשת - וכל היתר פחות ממנה. מצד שני - לא כדאי להשתלט על התמונה עם ההפניות וליצור מלחמה בין הכיתובים לבין תמונת השער.

המון הצלחות! יש פוטנציאל אדיר!
הערות והארות מושלמות!
בכללי, רואים שאת יודעת לנתח נכון ומדוייק, מכיוון שהרקע מאחורי המגזין נוגע כמעט בכל הנקודות שהעלית...

1. אין חציה של קו אמצע, כשהתחלתי לתכנן את המגזין רציתי ללכת על קונספט ולא סתם אוסף רעיונות, לכן החלטתי ללכת על קונספט של קוטבים חיובי שלילי, בעד ונגד, חרדים חילונים וכו' המגזין היה אמור להיקרא בשם 'כיוונים' רק שהזמן טס וגיליתי שלהיות עורך עיתון זה מקצוע בפני עצמו!
התחלתי להריץ עיצובים, ובראש עדיין זמזם לי הקוטבים ימין שמאל ימין שמאל. אין אמצע!;)

2. המגזין שממנו לקחתי השראה היה רק שתי טורים, אבל טוב לדעת

3. אין אחידות, שלש הכתבות הראשיות עוצבו במוד אחד ושאר עמודי הגריד, נעשו במהירות ביומיים האחרונים לפני ההגשה!

4. בהחלט נכון, זה היה ביום האחרון והמוח התייבש:rolleyes:

אבל אין תירוצים, כל דבר כזה משפשף אותי עוד ועוד בדרך העולה מעלה.........

משולש ▲

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אחחחח....
קיבלתי אגרוף בלב. אמיתי.
איזה ליגה.
אני כבר יותר מחודש לא מעיזה לפרוץ ככה (תקועה בגריד 12 שיעורי בית).
בקטנה: (ממני הקטנה)
השער נראה לי צריך איזה שפשוף, הוא קצת חלש ולא מעורר ענין (לא בטוח שזה חייב להיות) חוץ מהלוגו החמוד שממש אהבתי - למרות שזה כנראה נוגד מקובלות לשלב ככה תמונה בלוגו - אז.. היה לי טיפה משעמם.
בדף המהמם של החלות הייתי עוד קצת משחקת עם הכותרת שיתפוס יותר שטח או מרכז,
והמתכון עצמו שמה פונט יותר מעניין, אולי גם מגדילה קצת.
אוי.... אני לא עומדת בכל זה.
לא מסתדרת בעצמי ובקורת מביאה?
איזה לא יפה.
עוצרת הרגע.
....סליחה.
זה הגיע כי אהבתי.
רק עוד שאלה קטנה : הכל זה על גריד שתי טורים?
סליחה על האגרוף.......
מסכים לגמרי בעניין השער, וגם הלוגו צריך ליטוש רציני,
אבל בכל זאת העורכים לא שילמו לי בזמן הייתי צריך לנקום בהם;)

לגבי האם זה גריד של שתי טורים?
התשובה היא, שאני עדיין לא עושה גריד באופן רשמי. {עדיין לא למדנו} לכן אני מכין את הגריד במוח, ועובד לפי זה, עשיתי שתי טורים ואז העתבק לכל העמודים, לכן זה מדויק. רק כשאין לי ברירה אני שם קווי גריד פיזיים.

תודה על הביקורות! זה מחזק ומשפשף

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הערות והארות מושלמות!
בכללי, רואים שאת יודעת לנתח נכון ומדוייק, מכיוון שהרקע מאחורי המגזין נוגע כמעט בכל הנקודות שהעלית...

1. אין חציה של קו אמצע, כשהתחלתי לתכנן את המגזין רציתי ללכת על קונספט ולא סתם אוסף רעיונות, לכן החלטתי ללכת על קונספט של קוטבים חיובי שלילי, בעד ונגד, חרדים חילונים וכו' המגזין היה אמור להיקרא בשם 'כיוונים' רק שהזמן טס וגיליתי שלהיות עורך עיתון זה מקצוע בפני עצמו!
התחלתי להריץ עיצובים, ובראש עדיין זמזם לי הקוטבים ימין שמאל ימין שמאל. אין אמצע!;)

2. המגזין שממנו לקחתי השראה היה רק שתי טורים, אבל טוב לדעת

3. אין אחידות, שלש הכתבות הראשיות עוצבו במוד אחד ושאר עמודי הגריד, נעשו במהירות ביומיים האחרונים לפני ההגשה!

4. בהחלט נכון, זה היה ביום האחרון והמוח התייבש:rolleyes:

אבל אין תירוצים, כל דבר כזה משפשף אותי עוד ועוד בדרך העולה מעלה.........
אם כבר הזכרתי את @arv, היום בערב היא עושה סוג של ובינר - שיעור משותף עם יעל רפפורט (לא זוכרת מה הניק שלה) בנושא עימוד. מי שרוצה להרשם (זה בתשלום) - זה הלינק:
https://mailchi.mp/de6a8f5df7a2/3-zoom-7

שווה להרשם.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה