עזרה בוורד מבחינת עיצובית | מאקרו עיצוב פסקה בוורד

דוד אברבנאל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

מבחינת עיצובית | עיצוב פסקה בוורד

~@~@~@~@~@~

יסכימו איתי כל המעמדים (גם מושבעיי וורד) שעימוד מקצועי בוורד זה ממש לא קל....

והרב אין להם ידע ומי שיש לו לא תמיד יש לו כוח לשבת על הפרטים הקטנים ודקויות של ניואנסים, לכן התוצאה היא עצובה מאוד - כיום יוצאים מלא חוברות קונטרסים עם עיצוב עצוב ממש...

(ישנם מלאי שלם של בעיות בעימוד בוורד - ניקוד וטעמים לא במקומם, תזוזת שרשרת [כמו באינדי'], צבעים מפוקסלים, תמונות מפוקסלות וכן הלאה שלא לדבר על הערות וכדו', תכלס' אין על תג עם כל העצבים שהוא יוכל להעלות לפעמים).

אבל בעיקר מה שמציק לי כשאני רואה קונטרסים כאלה זה הגדרת רווח בין מילים\תווים\שורות\ופסקאות, עם זה יש תמיד בעיות כמה שלא תתאמצו.

יש מעטים שהתעלו על עצמם רכשו\כתבו\השיגו מלא מאקרויים ולסוף ישבו שעות לעצב את הטקסט, ויצא להם משהו דומה לעימוד איכותי.

באשר אני התחלתי את דרכי משם מעימוד בוורד, יש בי רצון לפנק בכלי כזה 'ווורדי' שנותן קצת יותר דיוק בעיצוב במה שאפשר....

הוספתי כאן תוסף קטן (די פשוט ולא הכול שלי, אבל הכול חינמי)...
וידאו שמסביר את התהליך,
וזהו...

בהצלחה לכם...

קבצים מצורפים

• מאקרו עיצוב פסקה.zip
    KB 11.6 · צפיות: 40
נערך לאחרונה ב:

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מגוון רחב של תוספים לוורד שאפשר לעמד ספרים ברמה מקצועית
בדוק ומנוסה עם המון משתמשים מרוצים
ראה כאן
פרטים נוספים במייל: yaakobov001:)gmail.com

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה