לוחות גרפיים למכירה במחיר מציאה

שי קיש 2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לוח סינטיק מובייל סטודיו פרו 13" חדש מהניילון ( זהו מחשב נייד עוצמתי מאד i7 512 GB , שהוא גם לוח סינטיק
בעל רמות ביצוע מטורפות )
היתרון שלו בניידות שלו לוקח אותו לכל מקום שתעלה בדעתך מחבר לתקע ועובד !
מי שמעוניין צור קשר איתי בפל' 0548485906 .

מו"לי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לפני שאני חושבת רציני,
אפשר לקבל פרטים על הלוח? ומה המחיר הרגיל שלו?

שי קיש 2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כן בוודי .
זה לוח סינטיק מתוצרת וואקום , שהוא בעצם מחשב טאבלט רב עוצמה .
מסך שעליו מציירים פועל כלוח סינטיק , ביצועים מטורפים וגם יש למסך גמישות ,
שתורמת לאיכות הציור .
גם הניידות שלו אפשר לעבוד איתו בכל מקום ( לדוגמא: לפני מגבלות הקורונה הייתי צריך לעבוד מחוץ לבית ,
לא היה צריך להעביר בשביל זה "ארון שלם " רק תיק צד קטן למחסן קטן לחבר לתקע ויש לך סטודיו . במחיר שכירות אפס
500 שח ל4 חודשים )
מחירון שלו 11200 ש"ח פלוס מינוס . אני מציע אותו ב9500 ש"ח . הוא ממש חדש לא עבדתי עליו בכלל ( היה לי אחר שהיה לו בעיה עם הסוללה וואקום נתנו לי במקומו אחד חדש , אני מוכר אותו כי אני זקוק לכסף לאיזה עניין אחר , והיתרגלתי בינתיים ללוח אינטוס ) .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה