דיון למה בכלל צריך לעמד

חד וחלק

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י דוריה;1558752:
אז איך הסברת לו את העניין?

ניסיתי להסביר. תכל'ס הוא לא חזר אלי. לא יודעת מה עשה בסוף.
אני לא אוהבת לעבוד עם אנשים שלא יודעים להעריך את התוצר שהם מקבלים.

למען דעת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני אמרתי למישהו פעם שלעמד לבד זה כמו לבנות ארון לבד. אפשרי אבל...

עקיבא1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
הרבה גרוע מזה, זה לבנות ארון לבד - עם דבק חם!

hagayros

משתמש פעיל
עימוד ספרים
עוד בענין זה:
הזהיר האדמו"ר בעל כנסת מרדכי מסאדיגורה שיודפסו ספרים באותיות מרובעות דוקא ולא באותיות רש"י. וז"ל (י"ט מנ"א תשל"ג): "חפצה נפשי לכבד את התורה"ק ולומדיה ע"י הפצת ספרים בהידור רב כדעתו של הג"מ רבי יצחק קנפנטון זצ"ל רבו של הבית יוסף בספרו הקטן "דרכי הגמרא", וזה לשונו הזהב בסוף ספרו הנ"ל" בני, נקוט האי כללא בידך, שלעולם תלמוד מספר מוגה ביותר, ונדפס באותיות (מרובעות) מאירות עינים, ונייר טוב, ומכורך בכריכה מהודרת, שכל אלו מרחיבין דעתו של האדם בשעת הלימוד, עכל"ק. ואומר אני כי בזמנינו שהתורה מונחת בקרן זוית מחוייבים אנחנו להדפיס את הספרים באותיות מרובעות (ולא באותיות רש"י) כו' עכ"ל (הרה"ג ר' חיים גרינפלד שליט"א, פרדס המלך (ב"ב תשנ"ז), ע' ד).

akivay770

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אולי הוא רצה בדיוק אותו עימוד כמו הנודע ביהודה, כתב רשי לא ברור ואותיות דבוקות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה