לימוד נהיגה לומדים נהיגה? כבר עשיתם טסט ולא הלך? זה בשבילכם!

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
גם אני הייתי שם לא מזמן, בתהליך הארוך והמתיש הזה. אחרי כל שיעור ושיעור - כתבתי לעצמי טיפים, תזכורות ודברים חשובים שלמדתי באותו שיעור. מין יומן מסע כזה.

עברתי על המחברת מדי פעם לריענון, לפני הטסט הפנימי, וכמובן לפני הטסט האמיתי. ובסייעתא דשמיא – עברתי בטסט הראשון!

כשראיתי כמה התוכן הזה עזר לי להגיע לטסט ברוגע, בנחת ובביטחון, בידיעה שאני זוכרת כל פרט שהמורה אמרה לאורך התקופה – החלטתי לשתף אותו גם איתכם.

המטרה שלי היא שכל מי שמחכה לעבור טסט, יוכל לקרוא ולחזור על התוכן הזה, ובעזרת ה' כבר לראות את הטסט מהצד השני!

כרגע אני עובדת להפוך את הסיכומים האלו לחוברת דיגיטלית מעוצבת, מסודרת ומאירת עיניים, מלאה וגדושה בטיפים, אנקדוטות, תזכורות ומידע חשוב מחולק על פי שיעורים, לכל מי שרוצה להגיע לטסט ברוגע ובביטחון.

בונוסים שווים: חלק שלם על חוקי מתן זכות קדימה, מסוכמים בצורה מסודרת וברורה + טיפים ליום של הטסט!

אם נשמע לכם כמו דבר שהייתם שמחים להשתמש בו – אודה אם תמלאו את הטופס הזה או שתגיבו באשכול כדי לדעת מספר מתעניינים משוער, ובעזרת ה' הנכס הזה יעזור גם לכם!

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
תכלס להצליח בטסט זה ס"ד, ותרגול נהיגה בפועל
וחוברת גם עם כללים וכלים יפים וטובים לא תחליף לנהיגה בפועל על הכביש שעל זה מפילים
כמובן, לא מדובר בתחליף אלא בתוספת.
לטסט נהיגה אני לא הייתי מוציאה על כזה דבר כסף
תודה על התגובה!

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
אשמח במחיר שפוי..
נ.ב. זריז כי יש לי אוטוטו טסט...
עד 10 שקל
וטיפ- במודפס יותר ילך מאשר במייל
תודה לכל מי שהגיב, גם כאן וגם בטופס!
נראה שאכן יש ביקוש; אעדכן בעז"ה בהתקדמות. אשמח לשמוע אם יש עוד שמעוניינים.

פחות מעשי... למה זה עדיף לדעתכם?
(לכאורה יהיה אפשר להדפיס את הקובץ במדפסת ביתית, אם מישהו ירצה.)

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
עד 10 שקל
אם אני משלמת אני רוצה פרינט
צריך לקחת בחשבון שככה יהיו הוצאות של הדפסה ומשלוח (מה שאין בגרסה דיגיטלית), וההשתתפות תהיה גבוהה יותר. אבל אם יהיה ביקוש, אשקול את זה בעז"ה!

נערך לאחרונה ב:

החכמה שבנשים

משתמש מקצוען
אז ככה:
לפני פניה ימינה תמיד יש להסתכל במראה הימנית.
בעת בלימה יש להסתכל במראה האמצעית.
יש לשמור על מרווח דלת מימין מהמכוניות החונות.
לפני כיכרות יש לקחת בחשבון את המעבר החציה שלפני ואחרי הכיכר.
בכניסה לכיכר עם 2 נתיבים ואם רוצים לפנות שמאלה יש לקחת את הנתיב השמאלי ולסיים בנתיב השמאלי
לא לעלות על פסי האטה במהירות של מעל 20 קמ"ש

זהו לבנתייםםם

נערך לאחרונה ב:

משיבת נפש

משתמש פעיל
אם נשמע לכם כמו דבר שהייתם שמחים להשתמש בו – אודה אם תמלאו את הטופס הזה או שתגיבו באשכול כדי לדעת מספר מתעניינים משוער, ובעזרת ה' הנכס הזה יעזור גם לכם!
נשמע שיש למה לחכות
רק אסור לשכוח שבסופו של יום הכל זה ס"ד במיוחד כי אנשים לחוצים ומתרגשים
וכתוצאה מכך עושים שגיאות בלי משים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה