לא מתכון, אלא יותר מדויק: צורה / חלות לסעודת פורים

קורס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תנו רעיונות מעניינים לצורת החלות לסעודת פורים משפחתית!
ואם יש תמונה - שווה אלף מילים!

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
הנה תמונה אחת

קבצים מצורפים

• פורים-הצבי-לנט-760x364.jpg
    פורים-הצבי-לנט-760x364.jpg
    KB 106.9 · צפיות: 206

שרשרת

משתמש מקצוען
חליות אוזן המן - מאוד מאוד פשוט.
1. יוצרים כדורים, משטחים קצת, אם רוצים אפשר ליצור צורת משולש, חורצים 3 חריצים מנקודת האמצע לכיוון 3 פינות המשולש, מורחים ביצה ומפזרים פרג. בהתפחה ובאפיה החריצים נפתחים ונשאר באמצע פתח משולש שקוע. רק שהפרג בחוץ במקום בתוך החור...
2. כמו אוזני המן בדיוק. יוצרים כדורים בגודל של הלחמניה הרצויה, מרדדים לעיגולים שטוחים, מורחים באמצע ביצה ומפזרים פרג בנדיבות, מקפלים 3 צדדים לכיוון האמצע כמו אוזן המן, מבחוץ רק מורחים ביצה בלי פרג או שומשום.

ניסיתי את שניהם, השני יותר אמיתי, הראשון יותר קל, אבל גם חמוד מאוד. אין תמונה....

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

r36330

משתמש פעיל
קצת יצירתיות עצמית...
בצורת כובע ליצן, אוזני המן, מגילה, רעשן, וכו'
משהו שמתאים לתחפושת המשפחתית- אם ישנה, או לנושא המשלוחים.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ועוד:

קבצים מצורפים

• אוזן-המן-180x180.jpg
    אוזן-המן-180x180.jpg
    KB 7.3 · צפיות: 114
  • שטריימל-בינוני-180x180.jpg
    שטריימל-בינוני-180x180.jpg
    KB 8.1 · צפיות: 95

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
טיפ מעולה לכל אלה שמכינות בצק לחלות/לחמניות וכ'ו
לשים את הבצק טוב מכסים בשקית נילון רגילה של סופר
לוקחים ראש שום שמים מעל השקית של הבצק ודוחפים למטה לבצק כמו גומה
אני לא יודעת מה התכונות של הראש שום אבל זה עושה את הבצק פשוט חבל על הזמן ניסתי כמה פעמים ויצא לי משהו מיוחד מומלץ מאד ראיתי את זה בהפרשת חלה לא צריך לכסות בשמיכות ומגבות בהצלחה

הגיג

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
לגבי חלת מתנה מה שכאן נראה זה הריבוע + רצועות שכורכים בצורת גלילים
אבל יש תבניות מיוחדות לחלה כזאת, עם מקום מדויק לסרט
יוצא מהמם - רק לקחת בחשבון שהחלות ענקיות (עשו אצלנו פעם בשבע ברכות וכאב הלב לראות כמה הלך אחר כך, למרות ש - הן מתחלקות כל כך יפה לרבעים שאפשר לחלק מראש) ושצריך סרט ממש ארוך בשביל להקיף אותן. חבל שאין לי תמונה.

```st```

משתמש חדש
חליות אוזן המן - מאוד מאוד פשוט.
1. יוצרים כדורים, משטחים קצת, אם רוצים אפשר ליצור צורת משולש, חורצים 3 חריצים מנקודת האמצע לכיוון 3 פינות המשולש, מורחים ביצה ומפזרים פרג. בהתפחה ובאפיה החריצים נפתחים ונשאר באמצע פתח משולש שקוע. רק שהפרג בחוץ במקום בתוך החור...
2. כמו אוזני המן בדיוק. יוצרים כדורים בגודל של הלחמניה הרצויה, מרדדים לעיגולים שטוחים, מורחים באמצע ביצה ומפזרים פרג בנדיבות, מקפלים 3 צדדים לכיוון האמצע כמו אוזן המן, מבחוץ רק מורחים ביצה בלי פרג או שומשום.
ניסיתי את שניהם, השני יותר אמיתי, הראשון יותר קל, אבל גם חמוד מאהיי אני רוצה לעשות חלה בצורה
היי אני רוצה לעשות את הצורה של 2 אפשר במקום פרג לשים שומשום???
וזה יוצא טעים??? אם יש תמונה או סרטון הכנה זה ממש יעזור לי תודה:)
(אני יודעת שזה לפני הרבה זמן....)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה