לא ברור לי למה אני מסתבכת

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני מנסה להעתיק תמונה לעץ עם פוטו טרנספר בדיוק לפי ההוראות,מי יש לה נסיון עם זה?

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
באיזה מדפסת הדפסת?

צריך לזה מדפסת לייזר.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י בב;2291556:
בהוראות כתוב שאפשר במכונת צילום

לא חייבים בלייזר מהניסיון שלי.
תספרי איך עשית ןננסה לעזור לך

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מרחתי שכבת דבק,הצמדתי את התמונה,חיכיתי 24 שעות,הרטבתי קצת ספוג והתחלתי לקלף בעדינות את התמונה.הנייר התקלף ומתחתיו ראו את התמונה.הבעיה היא שהשוליים נשארו-שוליים לבנים של הדף,וגם מהתמונה עצמה היא התקבלה עם סימנים כאילו לא כל הדף ירד,ניסיתי להרטיב קצת והיה נראה יפה ואחרי שהתיבש ראו שוב את הסימנים

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י בב;2292058:
מרחתי שכבת דבק,הצמדתי את התמונה,חיכיתי 24 שעות,הרטבתי קצת ספוג והתחלתי לקלף בעדינות את התמונה.הנייר התקלף ומתחתיו ראו את התמונה.הבעיה היא שהשוליים נשארו-שוליים לבנים של הדף,וגם מהתמונה עצמה היא התקבלה עם סימנים כאילו לא כל הדף ירד,ניסיתי להרטיב קצת והיה נראה יפה ואחרי שהתיבש ראו שוב את הסימנים
השוליים שהדף הלבן נשאר תרטיבי שוב ותשפשפי עם כרית האצבע עד שירד
הבעיה שנשאר סימנים אחרי שמתיבש : את צריכה לעשות את התהליך של הרטבה שפשוף ייבוש ,שוב עוד כמה פעמים עד שתקבלי תוצאה יפה
ובסוף תמרחי לקה! זה שומר על הברק
תדווחי על תוצאות טובות ...

תפנית בעלילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רותי תודה!את מדהימה!!
יכול להיות שזה עוד יותר מסובך כי התמונה לא מסתיימת בצורה ישרה,אני מנסה להעלות אותה כאן אבל לא מצליחה-אני מנסה להעתיק מנדלה

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י בב;2292747:
אני מנסה להעתיק מנדלה

את צריכה לגזור במספרים עדינות את השוליים של הנייר הלבן לפני ההדבקה
במנדלה זה ממש קל ופשוט
את השארית הלבנה שבכל זאת נשארת מסביב את מטשטשת בקלות בעזרת מים וכף היד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה