לאלופות בתפירה (2)

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קופצת על הגל...

משהי התנסתה לתפור כיסוי לספה עם רקליינרים?
אני מתכוונת לספה משולשת
שיש רקליינרים ל-2 המושבים הקיצוניים...

יש נסיון למישהי?
מסובך?
כדאי לנסות? (בעלת ידע בסיסי+מכונה)

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תבדקי אם זה משתלם לך כספית כי בדברים כאלה את צריכה כמה מטרים של בד וזה לא בדים שעולים 10 ש"ח למטר, והרבה פעמים לקנות כבר יוצא הרבה יותר זול, אבל אם את עושה את זה לא מטעמי חסכון אלא כי את רוצה בד מסוים או משהו כזה, זה כבר שיקולים אחרים.
אני תפרתי כיסוי לספה אבל משהו מאוד פיראטי וקליל ויש לי נסיון רב בתפירה אם הייתי רוצה משהו רציני הייתי מתבססת על כיסוי ספה קיים ולוקחת מידות וכו'
בהצלחה!!

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוכרים כאלו כיסויים? עם 2 רקליינרים בצדדים?
כי בדר"כ ספות כאלו לא מכסים בכסוי...
פשוט אצלי היא התבלתה בטרם עת, וה"עור" שלה התקלף לו.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא נראה לי שמוכרים אבל מה שאת צריכה זה בעצם שבמקום של הרגליים זה יהיה מופרד לשלוש, אם אני מבינה נכון, תקני אותי אם לא.
אם כן הייתי קונה מוכן ופשוט גוזרת למטה עושה תפר קטן של קיפול בכל צד שפתחתי כדי שיוכל להתרומם בלי להרים את כל הכיסוי, בכל מקרה בחלק למטה בד"כ יש כיווצים אז זה לא יהיה מאוד ניכר כשהרגליים לא מורמות.
אבל אם לא הבנתי נכון תסבירי ואנסה לעזור לך.
אם יש לך רק ידע בסיסי בתפירה ולא מעבר לא הייתי ממליצה לתפור מאפס, כי זה קצת מורכב, אלא אם כן תבוא משהי אחרת פה ותגיד שעשתה את זה בלי בעיה, אבל לא נראה לי.

איל עיצובים

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אפשר לראות את מה שתפרת? כיון שאני עומדת מפני אותה בעיה שהעור התקלף בטרם עת ויש לי נסיון רב בתפירה.
אשמח לקבל טיפים יותר מדויקים ומובנים לתפירת הכיסוי, מאיזה בד כדאי? תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה