כשהתלמידות נבחנות...

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היום בחנתי קבוצה על אילוסטרייטור. צריך פעם להתדיין גם על אופי המבחנים, בכל אופן, היה לי זמן איכות שקט ורגוע ליד המחשב ונברתי קצת באינדיזיין.
אז קודם כל :
ידעתם על האפשרויות האינטראקטיביות המהממות שלו? היפרלינקים, כפתורים, דפדופים בין העמודים,,,
אם זה ברור לכולם אז לא אמרתי כלום. אך אם זה מענין מישהו שיגיד.

דבר נוסף, יש שם בסוף התפריטים תפריט "תסמין" כמובן באנגלית. נכנסתי להסברים אודותיו ונראה לי על פיהם שהוא תקף לערבית בלבד. מישהו יודע על כך משהו?
האם צריך לקנות רשיון לזה בנפרד? כי נוסף שם כלי הזזת הטקסט או משהו כזה והוא לא פעיל אצלי.
מקווה שמישהו הבין משהו. ערב טוב.

bhj

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני נהניתי מה Page Transitions, מה עוד חדש שם?

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י TIP X;340628:
היום בחנתי קבוצה על אילוסטרייטור. צריך פעם להתדיין גם על אופי המבחנים, בכל אופן, היה לי זמן איכות שקט ורגוע ליד המחשב ונברתי קצת באינדיזיין.
אז קודם כל :
ידעתם על האפשרויות האינטראקטיביות המהממות שלו? היפרלינקים, כפתורים, דפדופים בין העמודים,,,
אם זה ברור לכולם אז לא אמרתי כלום. אך אם זה מענין מישהו שיגיד.

דבר נוסף, יש שם בסוף התפריטים תפריט "תסמין" כמובן באנגלית. נכנסתי להסברים אודותיו ונראה לי על פיהם שהוא תקף לערבית בלבד. מישהו יודע על כך משהו?
האם צריך לקנות רשיון לזה בנפרד? כי נוסף שם כלי הזזת הטקסט או משהו כזה והוא לא פעיל אצלי.
מקווה שמישהו הבין משהו. ערב טוב.

ודאי וודאי.

בקורס אינדזיין שהועבר ע"י עדי רביד הוא הראה איך היום העולם עובר לבניית מצגות (כמובן כאשר לא האפקטים הם העיקר) באינדזיין כאשר מוטמעים בהם גם קטעי סאונד ווידיאו נסגרים לפי די אף ושומרים על כל התכונות.
המעלה נפתחים בכל מחשב ללא צורך בתוכנות עזר נוספות.
(צפייה בסרט באקרובט)

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו, איך מטמיעים בהם קטעי וידאו וסאונד?

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
ע"י פלייס...

ואת יכולה להגדיר אם יתחיל לפעול מיד או רק לאחר לחיצת כפתור ועוד' ועוד'...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה