כשאני יוצר הברקה (ע"י מסכה) לטקסט

• פותח הנושא GMACH
  • פורסם בתאריך

GMACH

משתמש רשום
שעבר "עיבוד", ז"א שהוספתי לו פילטרים, לטקסט. אז בקובץ הסופי אני לא רואה את הפילטרים שהוספתי, רק את הטקסט אריאל הפשוט כמו במקור, ללא כל העיבוד שעבדתי עליו. למה זה קורה ?
המעניין הוא: שגם כאשר אני הופך את זה לסימבול, היינו לקובץ גרפי, המצב הוא אותו דבר, שאני רואה רק את הטקסט הפשוט, והמקורי ללא הפילטרים שנוספו ?

תודה לעוזרים ולמסייעים.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לְמה נתת פילטרים? למסכה או לשכבה שמתחתיה?
תעלה קובץ ויהיה יותר קל לעזור לך.

GMACH

משתמש רשום
בבקשה הנה קובץ מצורף

שימו לב שלטקסט יש פילטרים אך הם אינם נראים מבעד למסיכה.
ואני מעוניין שהם כן יראו מבעד למסכה. איך עושים זאת ?
תודה רבה

קבצים מצורפים

• דוגמא.fla
    KB 48 · צפיות: 12

avirec

משתמש רשום
פשוט מאוד.
שמת את הטקסט בתור מסכה.
אתה לא יכול לראות את הפילטרים אם הם בכלל במסכה.
יש כמה דרכים לסדר את זה.
בקובץ יש את הדרך הפשוטה ביותר...

קבצים מצורפים

• דוגמא2.fla
    KB 32 · צפיות: 12

GMACH

משתמש רשום
תודה רבה.
הבנתי שהלייר הראשון מביא את הטקסט, וזהו.
וכל התוספות אם רוצים שמים בליירים ניפרדים מתחת למסכה.
אז תודה רבה.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש שכבה/ות של הטקסט או כל דבר אחר שאתה רוצה לראות כל הזמן. ויש שכבה שהיא בתוך המסכה ואותה רואים רק בחלק של המסכה ולא מעבר. כל מה שתשים בשכבה/ות שבתוך המסכה ולא יהיה בשטח שעליו "עולה" המסכה - לא תראה אותם. וכן כל דבר שבשכבה של המסכה עצמה לא ייראה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה