השקעות יש לכם 55000 ש"ח להשקעה?

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כתבתי 3 ספרים, את האמצעי שבהם שנקרא "קוד נפוליאון" אני רוצה לתרגם ולשווק באמזון.

יתרונות:

1) באמזון יש סדר גודל של עשרות מליוני קוראים פוטנציאליים.

2) נפוליאון הוא דמות פופולארית בעולם.

האם הספר טוב כדי להצליח? אין לי מושג. אבל לקוראים בעולם יש טעם מסוים ויתכן שהספר ימצא חן בעיניהם.
למותר לציין שבגלל שיש כבר כמה ספרים בעולם שנקראים "קןד נפוליאון", יקראו לספר בשם אחר, פופולארי לא פחות.

את ההשקעה לא משלמים לי אלא מעבירים ישירות לחברת התרגום והשיווק.

במידה ויהיו רווחים - תקבלו אחוזים נכבדים.

אך כמו בכל דבר יש גם כאן סיכונים, כך שרק במידה ויש לכם כסף מיותר (לאף אחד אין כסף מיותר, הכוונה במידה ויש לכם כסף שאתם מוכנים לתרום למטרה טובה, אם לא יהיו רווחים) אז אשמח שתשקיעו אותו בפרויקט, שיש בו גם מטרה של שליחות.

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום
כתבתי 3 ספרים, את האמצעי שבהם שנקרא "קוד נפוליאון" אני רוצה לתרגם ולשווק באמזון.

יתרונות:

1) באמזון יש סדר גודל של עשרות מליוני קוראים פוטנציאליים.

2) נפוליאון הוא דמות פופולארית בעולם.

האם הספר טוב כדי להצליח? אין לי מושג. אבל לקוראים בעולם יש טעם מסוים ויתכן שהספר ימצא חן בעיניהם.
למותר לציין שבגלל שיש כבר כמה ספרים בעולם שנקראים "קןד נפוליאון", יקראו לספר בשם אחר, פופולארי לא פחות.

את ההשקעה לא משלמים לי אלא מעבירים ישירות לחברת התרגום והשיווק.

במידה ויהיו רווחים - תקבלו אחוזים נכבדים.

אך כמו בכל דבר יש גם כאן סיכונים, כך שרק במידה ויש לכם כסף מיותר (לאף אחד אין כסף מיותר, הכוונה במידה ויש לכם כסף שאתם מוכנים לתרום למטרה טובה, אם לא יהיו רווחים) אז אשמח שתשקיעו אותו בפרויקט, שיש בו גם מטרה של שליחות.
מה כתוב בספר?
55,000 זה כולל את כל העלות?
כמה אחוזים מקבל המשקיע?

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לגבי התוכן של "קוד נפוליאון"

מדובר בסיפור דרמת מתח, בספר יש המון מסרים המשולבים היטב בעלילה.

הספר מביא את הסיפור של איל הון ישראלי, תומר אהרונוביץ, המקבל מתנה בעקבות עסקת סטארט אפ – טבעת בדמותו של נפוליאון, הוא מביע את מורת רוחו מהמתנה כי הוא מרגיש שדמותו של נפוליאון מתחרה בו. הוא מבקש מעוזריו להחליף את נפוליאון בדמות של עצמו על הטבעת.

האיש שהביא לו את המתנה מתברר בהמשך כנוכל הרוצה 'להפיל אותו בפח' ולהשתלט על רכושו.

הספר מלווה בסיפורים מחייו של נפוליאון המשולבים בסיפור חייו של המליונר הישראלי.

בספר יש גם עלילות משנה כמו סיפור בריחתו של נער שומר מצוות מהבית, הוא מגיע לביתו של תומר שמביא לו עושר חומרי, אך לא יכול לתת לו אושר רוחני

וכן משולבת עלילה שמתרחשת אחרי מלחמת ששת הימים.

הספר המתורגם באמזון יהיה בהפקת חברת איבוקפרו – שהם חברה ותיקה ואמינה.

תהליך התרגום והעריכה הספרותית כחצי שנה

המחיר הוא 50,000 אך יש הוצאות של עד אלפי שקלים על פרסום, כך שההשקעה בסביבות 55,000.

לגבי הרווחים אין לי בעיה להתפשר על אחוזי הרווח.

א. פרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה