יצירת מס' כתובות מייל לאתר/דומיין שלנו

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
יש לנו אתר ואני רוצה ליצור לנו מס' כתובות מייל עם סיומת של הדומיין
חשוב לי מאד נוחות השימוש והשפה (משהו כמו בג'ימייל כשיש כמה חשבונות משתמש)
רציתי לשאול אם זה קשור למתכנת שאמור ליצור לי תיבות מייל (האתר כעת בתהליך בניה מחודש והוא נבנה עם מערכת ניהול אישית ולא על מערכות קיימות)
או שאני אמורה להזמין לבד דרך חברת האיחסון שלנו (live dns)
או בכלל דרך ג'ימייל שנותנים אופציה כזו בתשלום

תודה לעונים

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תיבות מייל את יכולה ליצור לבד מפאנל הניהול של חברת אחסון. אם את מסתבכת - תתקשרי לחברת האחסון ותשאלי אותם איך בדיוק עושים את זה (את משלמת להם והם צריכים לתת את השירות הזה).
אם המתכנת עדיין לא גמר את העבודה על האתר, הוא אמור לעשות את זה (ללא תשלום נוסף).

לגבי נוחות השימוש, לחברת האחסון יש ממשק כל שהוא, ותראי אם זה נוח לך. יתכן מאוד שלא כ"כ, בפרט אם את רגילה לאאוטלוק או לג'ימייל. אם כן הפתרונות הן שנים (או שלושה):
א. להתחבר לתיבת המייל דרך אאוטלוק.
ב. לחבר את תיבת המייל לחשבון ג'ימייל. גוגל בעיקרון רוצים על זה כסף, אבל WMW נתן פתרון מקסים חינמי לחלוטין, ראי כאן: http://www.prog.co.il/showthread.php?p=1084214/#post1084866 (אני משתמש עם זה בכמה אתרים ומבסוט מזה מאוד). יש בזה אמנם חסרון מסוים, שהמיילים מגיעים אם איחור מסוים (דקה שתים), אבל אם תשלבי אם פתרון ג', זה יהיה מושלם לכאורה.
(ג. אפשר לעשות רדירקט מתיבת המייל בחברת האחסון לכתובת ג'ימייל. רק הבעיה, שאם שולחת מייל, יראו שלא שלחת את זה מהדומיין שלך.)

בהצלחה

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אני לא יודע איך האיכסון של live dns ואיזה חבילה יש לכם אצלם, אבל בדרך כלל ניתן ליצור תיבות מייל די בקלות בפאנל הניהול של חשבון האיכסון.
שתי בעיות עיקריות שיש בזה:
א. נפח התיבות מוגבל לנפח חבילת האיכסון ובא על חשבונה.
ב. בדרך כלל ממשק הדואר-ווב של חברת האיכסון, הוא לא מתקדם וגמיש כמו ג'ימייל.

מה שמביא אותנו לאפשרות ב: התקנת גוגל אפס - היתרון- ידוע. החיסרון - 5$ לחשבון.

אפשרות ג: מישהו העלה כאן לא מזמן רעיון איך להשתמש בתיבת ג'ימייל שמקבלת ושולחת מייל מתוך חשבון מייל "רגיל" - היתרון - ג'ימייל, החיסרון, קונפיגורציה קצת מסורבלת.

אפשרות ד: outlook.com - מאפשר שירות כמו של גוגל אפס, אבל עדיין בחינם.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
תודה על התשובות
אם אני יתחיל דרך החברה האם אוכל להעביר את זה אח"כ לגוגל אפס?

ומה זה השרות של outlook.com
הם מאפשרים סיומת דומיין שלי?
ומה פירוש כעת חינמי כשהם יחליטו לקחת כסף אני יוכל להעביר את זה מהם?

המון תודה!

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
עכשיו אני רואה שרכשנו את הדומיין אצל LIVE DNS
אבל הDNS מפנה לשרת אחר: ns1.marker.mysitehosted.com
מה זה אומר אצל מי אני אמורה לפתוח את המיילים?

(פשוט עברנו כרגע מתכנת וכל אחד טוען שזה מתפקידו של השני )

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה אומר שאתר מאוחסן בחברה אחרת. ואת צריכה לדעת איפה בדיוק, וצריכה קוד גישה לפאנל שלהם. ומשם תפתחי לך תיבה.

לגבי מה ששאלת על גוגל אפס - אם את הולך על זה, את לא צריכה לפתוח תיבה, אלא צריכה לעשות הפנייה (גם זה דרך הפאנל של חברת האחסון) לשרתים של גוגל. יש לך הדרכה בגוגל אפס. וכל זה בתנאי שאת מתעקשת לשלם 5 דולר בחודש כפול מספר תיבות מייל שאת רוצה לפתוח (שהרי הציעו לך פתרון חינמי לעיל).
בכל מקרה, אם יש לך מתכנת שעוסק באתר, לדעתי הוא צריך לעשות את כל זה. אני עוד לא זוכר שמישהו מלקוחות שלי פתח תיבות מייל לבד, למרות שכל אחד יכול לעשות את זה.

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
מניסיון שלי הפיתרון אימייל הכי פשוט הוא ליצור Forwarders מהשרת לכתובת Gmail חדשה/קיימת ואז מגדירים בקלות באמצעות - הגדרות > חשבונות > הוסף כתובת דוא"ל בבעלותך.
ולאח"מ מגדירים דואר יוצא מהכתובת הרצויה (ניתן תמיד לשנות פרטנית את הכתובת From בכל מייל חדש שנשלח). זה עובד מעולה אצל עשרות לקוחות.

עכשיו אני רואה שזה בערך מה s976 כתב לעיל בסעיף 3. אני רק מוסיף שרואים שהכתובת ממנה האימייל נשלח זו הכתובת אימייל של הדומיין אבל בפרטי המייל כתוב בקטן - נשלח על-ידי‏: gmail.com

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה