מידע שימושי ילדים שרוצים למנגל בעצמם

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני מקווה שאלה שכן חושבות לאפשר לילדים לבד, מסכימות לבלות את ל"ג בעומר בבית חולים עם כוויות...
ילדים לא יודעים איך להזהר (יש גם מבוגרים כאלה...:rolleyes:) ופתאום יתחשק לילד לשפוך שמן /דלק על מדורה דולקת ואופס ... האש נמשכה אחרי הבקבוק שמן/דלק ונתפסה בבגד של הילד וה"י
זה עוד לפני שריפות באיזור (שאולי כלל לא יקרו...)
חובה מבוגר באיזור שיבדוק את בטחונם האישי של הילדים ושהם נזהרים מחומרים דליקים עוד לפני החשש של שריפה

Ins

משתמש צעיר
אני תמיד בודקת עם עצמי דברים כאלו, בדמיון תרחיש של אסון. אם חלילה הוא יקרה, יהיה לי נקיפות מצפון? אם כן, אז אסור גם כשברוך ה לא קורה כלום. ואם לא, כנראה שזה באמת בטוח
אישית, לעולם לא הייתי מאפשרת!!

לארג'

משתמש מקצוען
אני בהלם מהתעוזה של הילדים לבקש מנגל
במחשבה שניה אין הבדל אם יתעסקו במדורות או במנגל
אולי במנגל עדיף לפחות לא יזיקו לאחרים,מקסימום רק לעצמם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה