שיתוף יומולדת 70 - ל"ממה" - וחולצות מגניבות

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
פעם היה נראה לי מאד מוזר, יוצרים ומעצבים גרפיים, עובדים כל כך קשה על עיצוב, מגיע השלב הכי כיף - להשוויץ, ושם הם מתעצלים, כאילו מה?!
עדיין נראה לי מוזר, אבל עיסוקים אחרים גוזלים את הזמן, "מה שהלב חושק הפנאי עושק".. כמאמר החכם.
*
שיתפתי בעבר את היומולדת לסבא (גם את קובץ הוקטור של הלוגו).
עכשיו הגיע שלב היומולדת של הסבתא ("ממה" בעגה המשפחתית, תודות לנכדה הראשונה שהתקשתה להגות את המילה "גרמה"...).
הספרות: פריפיק. הפונט באנגלית: Borgeny
הלוגו היה החלק הקטן:
1688850846670.png

הסיבוך התחיל בביצוע הדפסים וכדו'.
הכי רצינו חולצות יפות, כאלו עם שמות של הרבה נכדים, אממ'ה, כשם שפרצופיהם שונים, כך מדותיהם שונות, ולא דומה לוגו עם שמות על חולצה קטנטונת לחולצה XXXXL...
חיפשתי מישהו נועז שיזרום איתי ועם השיגעונות.
פניתי ל @קולאז'- שלחתי לו פריסה של מה שאני רוצה (לנסות לפתור את הבעיה הקבועה בהדפסים על חולצות, תמיד העיצוב ממוסגר בגודל A4 - עם פיזור כזה, זה אמור להיות לא מורגש), הייתי בטוח שלא יבין בכלל מה אני רוצה:
1688850881923.png

הוא מיד הבין, והכי חשוב זרם, והבטיח ביצוע מהיר ומדויק.
(דף A4 לרוחב, ועוד חצי בחלק התחתון).
הזמנו 50 חולצות!
יצאו בערך ככה --- רק יפה הרבה הרבה יותר!
הדמיה חולצה.jpg

אז על חולצות (ועוד) יש לכם מישהו ממש טוב.
המלצה אישית שלי.
תזכרו מי הראשון ששלח אתכם...
;)

brachy 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה והפקת סרטים
מדהים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה