דיון טיפ טופ

חנמה

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
ראשית אפתח בתודות לפרוג על השבוע המדהים שהוא כל כולו בשבילנו!
למדתי והחכמתי המון.
מה דעתכם על אשכול שבו כל אחד כותב טיפ אחד שהוא הטופ
המלצה, טיפ, משנת חיים, צוואה
בכל נושא שהוא שקשור אלינו כמאיירים.
יכול להיות גם התנהלות עם לקוחות, ניהול זמן וכאלה, אבל נגיד "An apple a day keeps the doctor away" תשמרו לנכדים שלכם. (במחילה על האנגלית, זה מה שעלה לי)
כל אחד רשאי לפרסם הודעה אחת אז תחשבו טוב מה הכי חשוב, כדאי, בוער, בנשמתכם, חיים תלויים בזה.
כמובן אפשר לפרט באותו נושא.
אם רוצים להגיב ולשאול אפשר לפתוח נספח.

לכל אחד פה יש מה לתרום,
קדימה!

נערך לאחרונה ב:

ישראל נגר הדמיות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
רעיון מאוד חזק!
אם יורשה לי להוסיף על הנאמר, אני בטוח שכולם פה בעלי כישרון ולכל אחד יש מה להגיד אבל כאן יכולה להיכנס מחשבה "מה אני עכשיו אכתוב עיצה..? יש פה מאיירים בעלי שם ארצי/עולמי או לא יודע מה, שאני הקטן/קטנה אשלח טיפ?"
(אודה ואבוש גם אני חושב ככה מדי פעם:p)

אז כן! כל אחד כאן הוא מאייר בקהילת המאיירים ויש לנו ניסיון כלשהו בתחום, יכול להיות שכמה מאיתנו רק התחילו ובאו כדי לשמוע טיפים מהטובים מהם ואנחנו יכולים לעזור/לייעץ.

נאה דורש נאה מקיים אני אפתח בטיפ קטן שנראה שולי אבל לדעתי הוא השורש להצלחה באיור ובכלל בכל תחום.

לא להתייאש!
מאיירים יכולים לשבת שעות או ימים על עבודה ולא להיות מרוצים ממנה וזה יכול להשפיע על המשך העבודה בצורה שלילית.
קחו הפסקה קלה (או שאם אין זמן אפילו נשימה עמוקה יכולה לעזור;)) תפנימו שכל דקה שאתם ממשיכים לנסות לא הולכת לפח, כל זמן שאתם מאיירים בהכרח משפר אתכם בין אם אתם מודעים ובין אם לא.

שיהיה לכולכם המשך יום נעים ושהדיון הזה יוציא את הטוב והטופ המקסימלי שיש בתוכנו:):):)
(ייאאאווו אני עף לשתות מים.....)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה