דרוש מידע חיתנתם לאחרונה בת.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אחרי שאני אדע מה הסטנדרט אני יראה כמה להשקיע. אין לי מושג מה בערך מאיפה מתחילים. סוג 2000 למסדרת כלה זה נורמלי?
בבני ברק, עולה בערך 500 איפור, ו600 שיער.
פאה היא הביאה איתה-הוספתי עליה.
היה שילוב מנצח של רבקה כהן לשיער וורוניק אדוט לאיפור.

yudit:)

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
לפי מה שאני בררתי
סרוק כלה בסביבות של ה-600-800 שח
איפור גם כן באזור הזה,
פאה להשכרה כ 200 שח
אם המסרקת לא מביאה היא לוקחת פחות ממי שכן מביאה.
בהצלחה.

עדינה אקרמן (קלופפר)

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שושי יונגווריט - אין כמוה בעולם!!!!.
מסכימה לגמרי!!!!!!
אלופה ברמות אחרות
משאירה אותך טבעית ולא עם מסכות על הפרצוף...
ועדיין מוציאה אותך מיליון דולר
מאפרת אותנו בכל החתונות-סידרה של בנות..
וגם את הבנות דודות שלי כולנו מתאפרות אצלה
אני מכורה אליה:))
בעלי אפילו הפתיע אותי והביא לי אותה שתאפר אותי לברית:)
מספר טלפון0546601861

ענינית

משתמש פעיל
כמדומני אסתי דרוק ומלי ויסברג- ירושלמיות, צריך לברר אם שווה במחיר להביאם לב"ב . אבל בהחלט מקצועיות.
מרים וויס- מדהימה, גם איפור וגם סרוק ביום החתונה וזו מעלה אדירה, מנסיון עם כלה בבית! אלופה, זריזה, לא מלחיצה. איפור עמיד בלי קילופים, עד סוף הארוע הכל נראה "פרש" .

אויבער חוכם

משתמש רשום
הכי, אבל הכי חשוב לבקש מספרי טלפון להמלצות...
אוי כמה עוגמת נפש שזה חוסך. ואילו היינו יודעים אנו על רשימת המאוכזבים (כלה נרגשת, אמא מסורה ואבא מפרנס ומגיר זיעה) שמשתרכת אחר המתסרקת/מאפרת, לא היינו צריכים להתקשר למכרים/ידידים שישיגו מהר מישהי לחדר ייחוד... ואז זה כמובן אותו מחיר. אה, פלוס מונית להקפצה, פלוס ביביסיטר לילדים שנותרו באמצע המקלחת ללא אמא.
כי אלבום תמונות של כלות זוהרות יש לכככולן!

ענינית

משתמש פעיל
ועוד דבר חשוב, צריך לקבל המלצות על מתסרקת ומאפרת ממשהי שהיא בסגנון כמוך, כי כל אחת והטעם שלה. אני לקחתי המלצות מחברות שמכירות אותי ואת הסגנון שלי לכן לדעתי דרך פרוג זה רק כדי לקבל שמות של בעלות מקצוע אבל אי אפשר להתרשם מסגנון העבודה.

מ. ש

משתמש רשום
אשמח לכול עזרה במידע .
טווח מחירים נורמלי.
מאפרת מסדרת כלה
צלמת
פאה להשכרה לחתונה
שמות של נשות מקצוע מומלצות

בבני ברק כל מידע יעזור לי מאוד.
מחיר נורמלי סביבות האלפיים -לייקי גנץ יתר זולה ממרים וייס
צלם 4000
פיאה 600 פלוס ליס עולה יותר
ממליצה על לייקי גנץ 850 לתסרוקת ואיפור לא כולל מוניות פיאה לחתונה והדגמה על הכלה קודם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה