חישוב חודש שכירות, לפי החודש העברי או הלועזי?

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
איך נהוג לחשב חודש שכירות, לפי חודש עברי או חודש לועזי?
נ.ב.
אני מעוניין לדעת על ירושלים.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לפי לועזי
שים לב שלפי העברי, השוכר ישלם על חודש נוסף פעם בכמה שנים (שנה מעוברת)

stbar

משתמש מקצוען
כל אחד לפי מה שסיכם
אפשר כך ואפשר כך
רק תקחו בחשבון שחודש עברי הוא יותר קצר...
זה יוצא שבשנה מפסידים כמה ימים.. בערך שבוע

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
רק תקחו בחשבון שחודש עברי הוא יותר קצר...
זה יוצא שבשנה מפסידים כמה ימים.. בערך שבוע
לכן אני שואל. אני שילמתי עד היום לפי העברי שעד הבנתי שאני מפסיד. לדעתי זה לא הוגן לקחת לפי העברי כיון שאת עיקר המשכורת כולם מקבלים לפי הלועזי כך שלפתע נתקעים עם גרעון. מה גם שהמשכירים משלמים את ההוצאות שלהם לפי הלועזי, כך שאין סיבה הגיונית לדרוש תשלום לפי החודש הלועזי חוץ מאשר להרוויח עוד כסף 'בלי שהשוכר ירגיש'.

stbar

משתמש מקצוען
לכן אני שואל. אני שילמתי עד היום לפי העברי שעד הבנתי שאני מפסיד. לדעתי זה לא הוגן לקחת לפי העברי כיון שאת עיקר המשכורת כולם מקבלים לפי הלועזי כך שלפתע נתקעים עם גרעון. מה גם שהמשכירים משלמים את ההוצאות שלהם לפי הלועזי, כך שאין סיבה הגיונית לדרוש תשלום לפי החודש הלועזי חוץ מאשר להרוויח עוד כסף 'בלי שהשוכר ירגיש'.
בדיוק כך.
ואם הבנת את זה למה אתה שואל?
ברור לפי לועזי!!

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כל הנ"ל נכון אםאתה שוכר את הדירה למשך 7 שנים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
זה מעצבן, אבל אם זה מה שסוכם מראש זאת זכותו.
הצעה שלי-
נסה לחשב כמה זה יוצא לחודש לועזי, ותתייחס לזה כאילו זה מחיר השכירות. כולל לעדכן את המשכיר בסכום.
מתאים לך- תישאר, לא מתאים- תעזוב.

ונראה לי שעליתי על דרך נהדרת לשווק דירה להשכרה:
לקחת את הסכום שואות רוצים לקבל לחודש לועזי, לחשב כמה זה יוצא לחודש עברי, ואת המחיר שיוצא לפרסם כמחיר השכירות. וכמובן- בחוזה לוודא שכתוב שהתשלום הוא לפי חודש עברי.
גם אם אנשים יבינו בשכלם שהסכום לחוד"ש לועזי גבוה יותר- כשרואים בעיניים סכום נמוך זה מפתה יותר. בדיוק כמו אלו שכותבים מחיר ללא מע"מ (ומציינים זאת בבירור). ברור לכולם שאח"כ צריך להוסיף מע"מ, ובכל זאת זה מפתה יותר...

נערך לאחרונה ב:

להתעמק

משתמש פעיל
עריכה תורנית
נראה לי שעליתי על דרך נהדרת לשווק דירה להשכרה:
לקחת את הסכום שואות רוצים לקבל לחודש לועזי, לחשב כמה זה יוצא לחודש עברי, ואת המחיר שיוצא לפרסם כמחיר השכירות. וכמובן- בחוזה לוודא שכתוב שהתשלום הוא לפי חודש עברי.
גם אם אנשים יבינו בשכלם שהסכום לחוד"ש לועזי גבוה יותר- כשרואים בעיניים סכום נמוך זה מפתה יותר. בדיוק כמו אלו שכותבים מחיר ללא מע"מ (ומציינים זאת בבירור). ברור לכולם שאח"כ צריך להוסיף מע"מ, ובכל זאת זה מפתה יותר..
נראה לי שזה בדיוק העניין של אלו שמתעקשים שישלמו להם לפי החודש העברי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה