בקשה חייבת למחות

אוהבת אמנות

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
איפה יש חיסונים פנויים כרגע בירושלים - מאוחדת?
או בעיר אחרת באיזור ירושלים?
ואם בסוף היום, באיזו שעה להגיע?
תבררי בבתי אבות...
ביום שישי ממש לפני שבת היו המוני אנשים בבית אבות "תמיר"

ירושלמער

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
קטונתי מלהבין את המחאה...
מכיר אישית רבים וטובים צעירים שהתחסנו ואני עומד ותוהה, איכה תפסתם תורים מוקדמים כאשר סבא וסבתא שלי בני 80 פלוס קיבלו תור רק להיום בצהריים עקב עומס צעירים שרצו להתחסן כדי להרגיש חכמים...
הציור מביע מחאה ראויה לחלוטין ואני נותן לו לייק גדול שאולי יחזיר את הצעירים קצת לשפיות...
בלת''ק - אתה בוודאי מכיר את הרקע הרפואי של כל אחד מהצעירים שציינת.......

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בלת''ק - אתה בוודאי מכיר את הרקע הרפואי של כל אחד מהצעירים שציינת.......
את הרקע האמיתי אני לא מכיר, אבל את הלוקשן שהם מכרו למזכירות בקופ"ח אני מכיר היטיב...
וכל אחד שמבקר את סבתא שלו לחצי שעה פעם בשבועיים נהיה מתחסן דחוף, והתוצאה היא מבוגרים שממתינים לתורם...

אשדי

משתמש רשום
סתם מענין, יש כאן מישהי שניסתה לקבוע תור למישהו מבוגר או ששמעה על אחד כזה שמעוניין להתחסן ולא יכל אלא בהמתנה של חודש.
אצלנו במשפחה, בהזמנה רגילה, ללא שום פרוטקציה ההמתנה היתה גג של כמה ימים, אפילו לא שבוע. וזה בכמה קופות ובמספר ערים.
ואני אישית התקשרתי במכבי לקבוע תור לאדם צעיר עם סיכון, דרך מערכת ממוחשבת ועדיין ללא הפניה (קבלתי מהרופא אישור לצורך בחיסון רק אחרי שנקבע לי תור), והתור שנקבע לי היה למחרת בצהרים (פחות מ-24 שעות) ליד הבית.

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני לא מצליח להבין את הדיבורים על מחסור בתורים לחיסון.

תבדקו באתר של מאוחדת ויש שם הרבה תורים ברכס וגם בחזקיהו המלך
ויש תורים בודדים בחגי ובטורים.

לא בדקתי עוד מקומות אבל זה נראה שיש תורים למי שצריך, צריך רק לבדוק.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בעיר מגוריי הזמינו את הצעירים להתחסן.
כעבור יום יומיים כמעט התחננו שנבוא!

כשבאתי ראיתי תור ארוך של צעירים. הזקנים עקפו לא מחשש שלא ישאר אלא פשוט כדי שלא תכאבנה להם הרגלים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה