חיבור רמקול נייד למחשב

הנמצא

משתמש מקצוען
תתקין את התוכנה המצורפת
תחפש בתוכנה "לוח אם"
ותעתיק לכאן את החברה והדגם של הלוח אם
upload_2018-10-26_13-45-36.png

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
שוב מבלי לדעת מה אתה מנסה לעשות ואיך אתה רוצה להשיג את המטרה, הייתי מציע קודם לעדכן ווינדוס. כנראה שיש לך גירסא מאוד ישנה כי העידכון הנ"ל שהיית צריך שוחרר ב2011

הנמצא

משתמש מקצוען
התקנתי מנהל בלוטוס של טושיבה אבל הוא לא חינמי, כמצ"ב יש משהו חינמי?ללא שם.jpg

קרן לייזר

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עזרה בבקשה
הקישור לדרייבר בדרופקס לא עובד לי
והקישור לאתר גם לא מביא אותי לשום מקום

קניתי באיביי צ'יפ חמוד והמחשב מזהה את האוזניות ( של JBL)
אבל מנהל ההתקן לא מותקן בהצלחה
יש פתרון??????????

מעצבת על

משתמש רשום
עיצוב גרפי
קניתי כזה מתאם-CSR-4.0
התקנתי תוכנת יישום שקבלתי עם המוצר
וזה מה שהמחשב כותב...
לא עובד
‏‏לכידה 1.PNG
‏‏לכידה.PNG

פנס מאיר

משתמש צעיר
בתחילת האשכול כתוב שמנהל ההתקן שבא עם המתאם הנ"ל לא מתאים.
בחיפוש במחשבי מצאתי את הדרייבר הבא, נראה לי שזה מה שהשתמשתי בזמנו ועבד מצויין. זה ל-64 ביט, אני מקווה שזה מה שיש לכם.
בהצלחה.

קבצים מצורפים

• CSR X64 bt.rar
    51.4 MB · צפיות: 57

אהרון לייב

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
חיבור הבלוטוס של המחשב שלי התקלקל (אין סימון של בלוטוס)
ואני לא מעונין לקנות את המתאם מאחר וזה לא מחשב ששוה השקעה (מחשב נייד)
האם ניתן לחבר את הרמקול בלוטוס כרמקול למחשב- ז"א עם חוט USB וכד' והמחשב יזהה אותו כרמקול לכל דבר?
כרגע לא הצלחתי.
@qwerrrewq אשמח לעזרה

יעל ו

משתמש חדש
משהו יכול לעזור לי?
חלק מהתמונות לא נטענות לי בדפדפן כרום ואקספלורר
גם כשאני מבטלת את החסימה
מה אפשר לעשות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה