חיבור מדפסת למחשב נייד בווי פי (הדפסה ישירה) - ללא שיש ראוטר בבית. כיצד?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
נניח ויש ברשותי מחשב נייד, שאם מתעורר צורך לגלוש דרכו אני מחבר נקודה חמה מפלאפון.
יש לי מדפסת בבית שיש לה ווי פי.
אני רוצה להדפיס ישירות מהמחשב למדפסת, ללא חיבור כבל.

איך אני מגדיר את זה?

avim10

משתמש מקצוען
מפעיל את הווי פיי במדפסת, מחפש אותה ברשתות האלחוטיות, מתחבר אליה.
לאחר מכן מתקין את המדפסת כמדפסת רשת, ומדפיס.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
מפעיל את הווי פיי במדפסת, מחפש אותה ברשתות האלחוטיות, מתחבר אליה.
לאחר מכן מתקין את המדפסת כמדפסת רשת, ומדפיס.
בלי להתקין תוכנה?
בטח שצריך להתקין, צריך להתקין את הדרייבר של המדפסת כמדפסת רשת. (זו התקנה ארוכה יותר)

יש מדפסות שזה ממש תהליך להגדיר אותן ברשת עד שהן מקבלות IP,
אם יש לכם מדפסת קלילה שמתחברת מהר - מעולה.
אם לא- כבר יותר קל לחבר כבל.
וגם במחשב צריך לשים לב כשמתקינים שהIP יהיה מוגדר כדינאמי ולא IP קבוע.

aeb

משתמש סופר מקצוען
איך אני מגדיר את זה?
1. אם המדפסת תומכת בחיבור wifi ישיר, זה אפשרי
עיין כאן בהרחבה https://www.prog.co.il/threads/עזרה-בהתקנת-מדפסת-עם-wifi.544959/post-7625751

2. אם אתה פותח נקדה חמה בטלפון ומחבר אל הנקודה החמה את המחשב ואת המדפסת, תוכל להתקין את המדפסת על המחשב כמדפסת רשת (ככה אמור להיות, אא"כ יש איזה חסימת שיתוף)

נערך לאחרונה ב:

aeb

משתמש סופר מקצוען
2.1 כאשר המדפסת מחוברת לאינטרנט (דרך הנקודה חמה של הטלפון), אפשרי לשלוח לה הדפסות גם ללא התקנה שלה על המחשב, ע"י שירותי ענן:
למדפסות HP (רובם) יש אופציה של ePrint, שזה לכל מדפסת יש כתובת אימייל ייחודית שאם שולחים אליה מסמך, זה נשלח למדפסת ומודפס.
אופציה נוספת, זה עם https://www.google.com/cloudprint, מוסיפים את המדפסת לחשבון גוגל, ומדפיסים מהחשבון.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה