חיבור לרשת אלחוטית "ללא גישה לאינטרנט"

Yisrael

משתמש פעיל
מידי שבוע אני נוהג לפקוד את בית אימי האלמנה לפחות פעם אחת למשך כמה שעות.
במהלך הזמן אני גם עובד מביתה על מחשב נייד, כאשר יש לי צורך בחיבור לאינטרנט אני מתחבר לרשת האלחוטית (הלא מאובטחת) שלה.
לאחרונה אני מצליח להתחבר, אבל על אף שאני כביכול מחובר, אין לי גישה לאינטרנט.
ווינדוס אף יודע לומר לי כי אני "ללא גישה לאינטרנט"...
מישהו יודע מה זה ועל מה זה?!

נ.ב. ההקדמה האישית משהו נועדה לקיום "והייתם נקיים" שלא תחשדוני בגלישה מרשת לא לי...

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יש מצב שאצלה הספק חסום או בעייתי, תנסה להוציא את הראוטר שלה מהחשמל לחצי דקה , לחבר לחשמל שוב, ולנסות להתחבר אליו אחרי 2 דקות.

bris

משתמש סופר מקצוען
בעיה נפוצה מאוד ושכיחה ב WIN7. זה בעיקר באג שנובע מכמה סיבות , חלקם נפתרו עי עידכונים של MS וחלקם עדיין לא.
תוכל לקרוא עז כאן
http://windowsfixup.com/2009/08/windows-7-no-internet-access-with-yellow-warning-icon/
ובעוד הרבה מקומות. אם זה ממש מפריע לך, אתה יכול לעקוב שם אחרי התגובות של כמה מהאנשים ולנסות את הפיתרונות שהם הציעו.
זה כנראה קורה לך דווקא שם כי יש LAG ארוך כנראה אצלה מהשרתים של MS (שילוב של ספק ששם אותך בתחתית רשימת ה QOS ו+ ראוטר לא מוצלח במיוחד) ואז יש TIMEOUT והוא מחליט שאתה לא מחובר - והוא שוכח לעשות REFRESH (זה כבר הבאג של MS)

Yisrael

משתמש פעיל
נכתב ע"י bris;701686:
בעיה נפוצה מאוד ושכיחה ב WIN7. זה בעיקר באג שנובע מכמה סיבות , חלקם נפתרו עי עידכונים של MS וחלקם עדיין לא.
תוכל לקרוא עז כאן
http://windowsfixup.com/2009/08/windows-7-no-internet-access-with-yellow-warning-icon/
ובעוד הרבה מקומות. אם זה ממש מפריע לך, אתה יכול לעקוב שם אחרי התגובות של כמה מהאנשים ולנסות את הפיתרונות שהם הציעו.
זה כנראה קורה לך דווקא שם כי יש LAG ארוך כנראה אצלה מהשרתים של MS (שילוב של ספק ששם אותך בתחתית רשימת ה QOS ו+ ראוטר לא מוצלח במיוחד) ואז יש TIMEOUT והוא מחליט שאתה לא מחובר - והוא שוכח לעשות REFRESH (זה כבר הבאג של MS)

תוכל לפרט ל'בור' שכמוני מה בדיוק צריך לעשות בשביל (אולי) לפתור את הבעיה?

תודה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה