חו"ד - איור נוסף

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
שלום וברכה,
אשמח לשמוע את דעתכם על האיור :)
תודה מראש!

קבצים מצורפים

• dd2-1.JPG
    KB 242.3 · צפיות: 7

הרשל'ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
דעתנו?..
דעתי??.. קטונתי.

מבין שהעלילה מתרחשת אי שם בשנות האייטיז, לפי סוג מסך המחשב (והאור הירוק שהוא קורן...), מכשיר ההקלטה, ושפופרות הטלפון...?

"החוקר הפרטי יוגב לביא, מתקשר בבהילות לרב שניאור רבינוביץ', ובפיו מידע מסעיר".

מקסים, מתוק וחינני כתמיד.

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י הרשל'ה;243262:
דעתנו?..
דעתי??.. קטונתי.

מבין שהעלילה מתרחשת אי שם בשנות האייטיז, לפי סוג מסך המחשב (והאור הירוק שהוא קורן...), מכשיר ההקלטה, ושפופרות הטלפון...?

"החוקר הפרטי יוגב לביא, מתקשר בבהילות לרב שניאור רבינוביץ', ובפיו מידע מסעיר".

מקסים, מתוק וחינני כתמיד.
:) הרשל'ה, הרשל'ה...
אכן, הסיפור מתרחש בעבר והעלילה דומה אך יותר בכיוון: 'גרשון יעקובסון?' הקול מעברו השני של הקו, נשמע רשמי אך דאוג. 'מדבר בכיר במוסד הישראלי. אני רוצה לעדכן אותך! מסוכן מאוד לנסוע למצרים. השלטון העריץ מחפש שעיר לעזאזל בדמות יהודי, על מנת לנקום בו את מפלתם!'

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
יפה יפה.
ההבעות הביצוע הביטוי הדיוק.
חויה לעיניים.
מה שיפה באיורים שלך שאין בהם את ההסחפות הפוטושופית.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ברק09;243265:
:) הרשל'ה, הרשל'ה...
אכן, הסיפור מתרחש בעבר והעלילה דומה אך יותר בכיוון: 'גרשון יעקובסון?' הקול מעברו השני של הקו, נשמע רשמי אך דאוג. 'מדבר בכיר במוסד הישראלי. אני רוצה לעדכן אותך! מסוכן מאוד לנסוע למצרים. השלטון העריץ מחפש שעיר לעזאזל בדמות יהודי, על מנת לנקום בו את מפלתם!'

יפה, יפה!
הסיפור באמת מדהים.
וכמובן גם העבודה שלך קטונתי וכו'.
(אשמח לדעת איפה זה מתפרסם)

מבחינת אותנטיות - זה אחרי מלחמת ששת הימים, לא? אני לא בטוחה שהיו אז מחשבים בכזה גודל, אני די בטוחה שהמחשבים היו מחשבי ענק שתפסו חדרים שלמים.

ועבדו עם סלילי הקלטה, ולא עם דיסקים, אפילו לא דיסקטים.

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ariels;243287:
יפה, יפה!
הסיפור באמת מדהים.
וכמובן גם העבודה שלך קטונתי וכו'.
(אשמח לדעת איפה זה מתפרסם)

מבחינת אותנטיות - זה אחרי מלחמת ששת הימים, לא? אני לא בטוחה שהיו אז מחשבים בכזה גודל, אני די בטוחה שהמחשבים היו מחשבי ענק שתפסו חדרים שלמים.

ועבדו עם סלילי הקלטה, ולא עם דיסקים, אפילו לא דיסקטים.
יישר כוח על ההבחנה! עקרונית את צודקת, המחשב האישי הראשון שווק לציבור בתחילת שנות השמונים, ואכן מחשבים של גופים גדולים תפסו חדרים שלמים, אך היו כבר מחשבים אישים (אומנם לא מאוד מתוחכמים ומאוד יקרים) כבר בסוף שנות השישים... אני מאוד מקווה לשירות המודיעין שלנו ולבכיריו כבר היה אחד... :)

מוטי הלר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מאוד אהבתי את השבירה של הצבעים

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
קטונתי גם אני בציור, אך מהם המלבנים בשני צידי הויטרינה, לא השכלתי הבן???

מנחם תעיזי

משתמש צעיר
ב"ה
מוצלח ביותר
ציורך מאופינים בפשטות מיוחדת!!!

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י תם;243376:
קטונתי גם אני בציור, אך מהם המלבנים בשני צידי הויטרינה, לא השכלתי הבן???
חלקים מברזל שמחברים בין דלתות הזכוכית של הארון לצירים ולארון עצמו :)

nava

משתמש רשום
כישרון בחסד.
היד של הצדיק משהו באצבעות אפעס לא מסתדר לי, או שהקשת הפוכה או בגלל שהאצבעות מקווצ'ות.

נכתב ע"י ברק09;243396:
חלקים מברזל שמחברים בין דלתות הזכוכית של הארון לצירים ולארון עצמו :)

אם כך הצירים ענקיים

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
איור נוסף בסדרה

כתמיד, אשמח לשמוע את חוות דעתכם :)

קבצים מצורפים

• 2.JPG
    KB 212.1 · צפיות: 9

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
איזה יפהה!!!! אהבתי^^

כתום וירוק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מיוחד!
משהו לא מסתדר לי עם היד השמאלית של הסבא (זו שיהלד נשען עליה)

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מאד יפה. היד השמאלית לא נכונה קודם כל היא קצת גדולה מידי והיא גם באויר לא מספיק נשענת על השולחן ומשהו עם הילד שנשען עליה לא בסדר צריך קצת להרחיק אותו או לסדר את זה אחרת.

נשנש

משתמש חדש
בשנות השמונים כבר היו קלטות, ובסלילים השתמשו רק במחשבי ענק (שהיום הם פחות ממאית מ-PC מצוי...) לכן חשבתי שזוהי תמונה אבסורדית, שמְחַבֶּרת ישן עם חדש, ורציתי להוסיף קומקום שורק על גבי פרימוס...
אבל כנראה לא זו הכוונה, אז אני חוזר בי. אז למה כתבתי בכל זאת? סתם... רעיונות לפעמים הבאות...

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י נשנש;244933:
בשנות השמונים כבר היו קלטות, ובסלילים השתמשו רק במחשבי ענק (שהיום הם פחות ממאית מ-PC מצוי...) לכן חשבתי שזוהי תמונה אבסורדית, שמְחַבֶּרת ישן עם חדש, ורציתי להוסיף קומקום שורק על גבי פרימוס...
אבל כנראה לא זו הכוונה, אז אני חוזר בי. אז למה כתבתי בכל זאת? סתם... רעיונות לפעמים הבאות...
אכן, זה לא קורה בשנות השמונים, אך אם זה כן היה קורה בעשור הזה פרימוס דווקא היה מתאים מאוד :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה