כללי חוזה/הסכם עבודה לאנימציה, איך?

היוצרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני מעצבת גרפית שגם עושה אנימציות ללוגוים.
בעיצוב גרפי יש לי הסכם עבודה על הלקוחות שבו אני מסכמת סבבי תיקונים לעבודה, מס' סקיצות וכו'
אבל כשאני עושה אנימציה ללוגו- כל סבב תיקונים של האנימציה דורש ממני המון עבודה, וזה כבר הופך ללא רווחי.
אשמח לשמוע איך מקובל לסכם עם הלקוח בעבודות אנימציה מה הוא מקבל. (האם אופציה לסבב תיקונים אחד לחתימת מייל זה סביר?)
אם יש לכם הסכם לדוג' גם אשמח לראות

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אני נותנת 3 הצעות מחיר
1. - 730 ש"ח - 2 סבבי תיקונים (בהתחלה נתתי מחיר זול יותר עם סבב תיקונים אחד וראיתי שלא אפשרי, אז העלתי טיפה את המחיר תמורת 2 סבבי תיקונים)
2. 980 ש"ח - 3 סבבי תיקונים (שזה ממש מכסה את סבבי התיקונים שהלקוחות רוצים ובמקרים מסוימים לא ריווחי לי, אבל אני מעדיפה להשאר ככה בשביל מקרים שכן רווחי)
3. 2000 ש"ח - תיקונים ללא הגבלה (אפשר לספור על האצבע לקוחות שבוחרים אפשרות כזו) - אבל זה יותר בשביל לאפס את הפונים..

אבל בכל מקרה צריך לשנות את דעת האנשים שהנפשת לוגו מושקעת - זה משהו זול, כי זה לא (אלא אם כן מלבישים על תבנית..), צריך להסביר ללקוחות שהנפשת לוגו היא תהליך שמורכב מהרבה מחשבה והשקעה, ועבודה - - -

בהצלחה רבה!!!
ממש מבינה אותך :)

היוצרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על התגובה המפורטת!!
תמיד את כאן מכל הלב!
ושאלה- הלקוחות יודעים מראש מה להחליט? או שתוך כדי עבודה הם רואים איזה חבילה בוחרים?

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
ושאלה- הלקוחות יודעים מראש מה להחליט? או שתוך כדי עבודה הם רואים איזה חבילה בוחרים?
תודה!
לפעמים מתייעצים איתי מה כדאי להם לבחור
ולפעמים מחליטים על הראשון במטרה שאם נצטרך יותר דיוקים ותיקונים, נעבור להצעה השניה
יש גם כאלה שהסתיימו סבבי התיקונים ויש להם עוד בקשות - ואנחנו מסכמים על עבודה לפי שעה.

מה שכן, חשוב ושמתי לב אחרי כמה פשלות ...
בכל מייל שאת שולחת ללקוח
תכתבי, תתזכרי אותו
'זוהי הסקיצה הראשונה, בהתאם להצעת מחיר שבחרת, יש לך עכשיו 2 סבבי תיקונים...

בסיבוב השני ש התיקונים, לכתוב לו שוב, בלי לחשוב שהוא כבר יודע
'זו הסקיצה השניה, בהתאם להצעת מחיר שבחרת, נשאר לך סבב תיקון אחרון'

וחוץ מה, אני אוהבת לתת איזה תיקונון חינם, אם אחרי הכל נשאר לו עוד איזה פיפס קטן לשנות, אבל לא יותר מזה

היוצרת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה, ותודה על הטיפ
אני מרשה לעצמי עוד שאלה-
כשאת אומרת סבבי תיקונים- את מתכוונת לתיקונים בקטנה, או גם שינוי של ממש (שלפעמים מצריך חצי עבודה חדשה...)?

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כשאת אומרת סבבי תיקונים- את מתכוונת לתיקונים בקטנה, או גם שינוי של ממש (שלפעמים מצריך חצי עבודה חדשה...)?
אני מתכוונת תיקונים על הרעיון שהנפשתי ולא שלקוח יגיד לי לשנות רעיון
לפעמים לקוח מבקש תיקון והוא לא חולם שזה עבודה מפרכת לתקן, ולפעמים ההפך התיקון שלקוח מבקש לוקח כמה דקות..
אני לוקחת את זה בחשבון ולא מתחילה לספר ללקוח שזה תיקון מורכב וישלם עוד או שזה קל שהוא יכול לבקש עוד אחד... כל הנפשת לוגו מאתגרת אותי מחדש... ומתפללת לס"ד מחדש..
תשלחי לי מייל לstudioflash9 ג'מייל ואשלח לך את ההצעה המפורטת שלי, אם זה מענין אותך

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
אני נותנת 3 הצעות מחיר
1. - 730 ש"ח - 2 סבבי תיקונים (בהתחלה נתתי מחיר זול יותר עם סבב תיקונים אחד וראיתי שלא אפשרי, אז העלתי טיפה את המחיר תמורת 2 סבבי תיקונים)
2. 980 ש"ח - 3 סבבי תיקונים (שזה ממש מכסה את סבבי התיקונים שהלקוחות רוצים ובמקרים מסוימים לא ריווחי לי, אבל אני מעדיפה להשאר ככה בשביל מקרים שכן רווחי)
3. 2000 ש"ח - תיקונים ללא הגבלה (אפשר לספור על האצבע לקוחות שבוחרים אפשרות כזו) - אבל זה יותר בשביל לאפס את הפונים..
בלי קשר.
עברתי על האתר, ועל הלוגויים המונפשים, עבודות מרשימות.
שאפו!
יש מחירון מוזל למעצבים גרפים מפרוג?! ;)
איך באים בד"כ לקוחות להנפשה, בעלי העסק עצמם, או דרך מעצבים גרפיים?

אדיטופ אנימציות

איור אנימציה ועריכת וידאו
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה לך! את באמת מאסטרית!!!
האתר והעבודות שלך ליגה!!!
עזר גם לי לקבל כיוון כי לפעמים אני נותנת את עצמי יותר מדי... שווה ללמוד מה שיותר על התנהלות מול לקוחות .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה