חוות דעת על האתר שלי

• פותח הנושא baba
  • פורסם בתאריך

דסי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מדהים!
הפונטים מפריעים לי במיוחד במילים "פרטיים" "למוסדות"

smargaliot

משתמש פעיל
D I G I T A L
ההערות על האתר מתחלקים ל-3 מישורים

עיצובית - אתר מדהים!
חווית משתמש - יש מקום לשיפור
קידום במנועי חיפוש - בעייתי

baba

משתמש רשום
בעניין הקידום

יש משהו שלמדתי בשבוע מאז האתר עלה...כדאי שחברי המלומדים ישמעו

אתר שכל כולו נישה ולא נועד לקהל לקוחות גדול אין בעיה לקדם כשמילות המפתח לא מבוקשות ולכן לא נורא אם מושקע באתר יותר עיצוב ופחות מלל!!

בכל זאת לקחתי לתשומת ליבי את העניין ואני ישפר את המלל והתוכן.

שוב תודה

http://www.heler.net

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שאלת תם: מה הקשר בין הכיתובים לתמונות?

קבצים מצורפים

• docx.מה הקשר בין הכיתובים לתמונות.doc
    KB 497.5 · צפיות: 0

baba

משתמש רשום
למגיבים

איזו מילת חיפוש הייתם כותבים במנוע חיפוש אם הייתם מחפשים את המוצר?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מתנה, מתנות, זהב, מסגרות, יודאיקה, יפה, מקורי, .... וכולי
ואותו הדבר גם באנגלית
כל מה שקשור ברבים וביחיד.

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
תמונות זהב

כל הכבוד על הקידום....

זה אומר המון על מי שבנה לך את האתר

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י baba;512384:
יש משהו שלמדתי בשבוע מאז האתר עלה...כדאי שחברי המלומדים ישמעו

אתר שכל כולו נישה ולא נועד לקהל לקוחות גדול אין בעיה לקדם כשמילות המפתח לא מבוקשות ולכן לא נורא אם מושקע באתר יותר עיצוב ופחות מלל!!

בכל זאת לקחתי לתשומת ליבי את העניין ואני ישפר את המלל והתוכן.

שוב תודה

http://www.heler.net

בעיקרון זה נכון במידה מסויימת.
לדוגמה, מי שמוכר אוכפים לרכיבה על גמלים, כנראה לא יתקשה להתברג המקום גבוה בביטויים ספציפיים של המוצר הזה. אבל הסיבה לזה היא שזה לא ביטוי תחרותי.

גם "תמונות זהב", מתברר שזה לא ביטוי תחרותי. לכן תצליח להגיע לקהל שמחפש תמונות זהב באופן ספציפי.
הבעיה היא שמי שמחפש "מתנות יודאיקה", "תמונות יודאיקה" או סתם "מתנות","תמונות" ו-"יודאיקה", לא ימצא אותך.

אז לקבוע שמדובר בקידום טוב, זה היסחפות קלה.
אפשר לסמן "וי" ולהגיד שתוכן האתר משתקף באופן בסיסי באינדקס של גוגל.
אי אפשר להגיד שהאתר "מקודם".

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
אוקיי, תמיד יש מה לשפר, ואתר חדש לא אמור להיות מוביל במילים תחרותיות, אחרת הוא ייזרק.

אגב, אתמול חיפשתי צימר בצפון, התחרות שם כל כך אגרסיבית, שפשוט עזבתי את גוגל, והלכתי לעבוד בשיטות הישנות של טלפונים והמלצות מחברים.
[גם בגלל שכל הזמן דגדג לי במח שלא בא לי לשלם כסף למי שצריך לשלם נתח נכבד למקדם האתרים האגדי שלו]

אז אולי יש פה גם מקדמי אתרים טובים שיוכלו לתת טיפים איך לקחת אתר שנראה שגוגל רואה אותו בצורה טובה ותקינה, ולגרום לו להתקדם במילים תחרותיות...

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י wmw;522530:
אגב, אתמול חיפשתי צימר בצפון, התחרות שם כל כך אגרסיבית, שפשוט עזבתי את גוגל, והלכתי לעבוד בשיטות הישנות של טלפונים והמלצות מחברים.
אכן, לאחרונה נשמעות טענות כאלה בכל הקשור לאיכות התוצאות בגוגל בתחומים שיש בהם כסף. הבעיה היא שמקדמי אתרים מצליחים להאכיל את האלגוריתמים של גוגל בפתיונות הנכונים. מה שמביא למצב שבחיפושים רבים, מירב התוצאות שגוגל מציג בדפים הראשונים, הם תוכן שיווקי.
אם אחפש את המילה חופשה באיטליה במטרה לאסוף מידע שימושי ולתכנן את החופשה הקרובה שלי באיטליה (הלוואי), רוב הסיכויים שאטבע בערימות של הצעות מפתות לחופשות משתלמות באיטליה ובכל יעד אפשרי אחר על פני הגלובוס, אבל מידע אמיתי ושימושי, אתקשה למצוא.
נכתב ע"י wmw;522530:
...כל הזמן דגדג לי במח שלא בא לי לשלם כסף למי שצריך לשלם נתח נכבד למקדם האתרים האגדי שלו...
למה?
נכתב ע"י wmw;522530:
אז אולי יש פה גם מקדמי אתרים טובים שיוכלו לתת טיפים איך לקחת אתר שנראה שגוגל רואה אותו בצורה טובה ותקינה, ולגרום לו להתקדם במילים תחרותיות...
כמובן שיש.
טיפים מועילים בנושא ניתנו כאן רבות וינתנו גם בעתיד לכל החפץ בהם.
חומר רב בנושא זמין לכל-דכפין ברחבי הרשת.

באופן כלל פעולות הקידום מתחלקות לשני מישורים: א. אופטימיזציית תכני האתר. ב. קידום באמצעות אתרים חיצוניים.
הבסיס מתחיל ממחקר מילות מפתח. יש לנסח רשימה קצרה של ביטויים שבהם יתמקד הקידום, יש ליצור תכנים טקסטואליים שמכילים ועוסקים בביטויים הנ"ל ויש להשתמש בביטויים אלו גם בהקשר של קישורים נכנסים ורישום באינדקסים.

דוגמה טובה לקידום יעיל בביטוי "יודאיקה" אפשר לראות לגבי האתר "הידור" שקידמתי.
כנ"ל לגבי "אלקנה" לאתר "רמת אלקנה", "קמין" עבור greenheat (או "יהושע" ו-"בלוג עיצוב גרפי" - לבלוג שלי:))

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
למה?
כי אם רוצים ממני 750 שקל ללילה במקום 550 במקום זהה, וכל זה בגלל אלפי השקלים שמשולמים לאתר ולמערכת הקידום האגרסיבית שלו, אני מרגיש דפוק.

המיטה לא נוחה יותר, והמים לא זורמים טוב יותר בצימר שמקודם לעמוד הראשון בגוגל....

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
אפשר להסתכל על זה אחרת:
אם יש להם מספיק כסף כדי להגיע למיקום גבוה בגוגל, כנראה שהם מנהלים עסק רציני ומשקיעים גם בדברים אחרים.

דווקא "הצימר של ששון" ממושב חרון-אף שמופיע בשורה קטנה בדפי זהב, נשמע לי יותר מדאיג...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה