חוג ציור עם אמא

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
מחפשת רעיונות ל"חוג ציור" שאני רוצה לעשות עם הבן שלי בן 6.

palm

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
יצירות מחומרים נפסדים
ציור בכל סוג של צבע שתבחרו
פלסטלינה או כל סוד של CLAY שמתייבש באויר ואח"כ צובעים אותו
...

רק חיוך

משתמש חדש
את יכולה לתת לו דף עם ציור מודפס והוא יעתיק אותו עם עיפרון על נייר אפיה . יש גם איזה בריסטול שקוף שתופרות משתמשות איתו לא עולה לי עכשיו השם שלו שיכול להיות שעל זה הוא יכול גם לצייר אח'כ את הציור שהוא בעצמו צייר

הגדר יעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
דבר ראשון כל הכבוד ... איזה אמה מסורה ואכפתית ...
דבר שני : תעשי מה שאני עשיתי : תקני בחנות של יצירות כל מיני חומרי יצירה : דפים לבנים , דפי ממו, דפים צבעוניים , בריסטולים , לורדים , צבעים , מדבקות עגולות , קרשים קטנים , מקלות קרטיב , כדורי קלקר , ועוד כל מיני דברים מגוונים .
ואז בבית , תשבי עם זה ותעשי עם זה איזו שהיא מלאכה חמודה שיצאה לך ... ( אפשר : מכונית קטנה , פלסטלינה, מסגרת לתמונה , קופסא חמודה ששם הוא שם לעצמו דברים קטנים , לצייר ליצן עם לורדים ומדבקות וכל מיני וכו וכו ,) ואז תדריכי אותו איך לעשות את זה , ותעשי את זה איתו . בהצלחה ...

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
דבר ראשון כל הכבוד ... איזה אמה מסורה ואכפתית ...
דבר שני : תעשי מה שאני עשיתי : תקני בחנות של יצירות כל מיני חומרי יצירה : דפים לבנים , דפי ממו, דפים צבעוניים , בריסטולים , לורדים , צבעים , מדבקות עגולות , קרשים קטנים , מקלות קרטיב , כדורי קלקר , ועוד כל מיני דברים מגוונים .
ואז בבית , תשבי עם זה ותעשי עם זה איזו שהיא מלאכה חמודה שיצאה לך ... ( אפשר : מכונית קטנה , פלסטלינה, מסגרת לתמונה , קופסא חמודה ששם הוא שם לעצמו דברים קטנים , לצייר ליצן עם לורדים ומדבקות וכל מיני וכו וכו ,) ואז תדריכי אותו איך לעשות את זה , ותעשי את זה איתו . בהצלחה ...
אפשר רעיונות לביצוע?

כלי

משתמש פעיל
הבן שלי נהנה שאני צובעת/ מציירת ציור משותף אתו, הוא אומר לי מה לצבוע, איזה צבע... בסוף יוצא משהו מיוחד שהוא מרגיש שזה שלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה