דרוש מידע חדר ביריד- מעורת שדים

E S T H E R

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בסמינר שלנו עושים יריד לפורים (לבנות של ביהס יסודי)
ואנו אחריות על חדר מעורת שדים
יש למשהו רעיונות????

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לאיזה כיתות אתן עושות ביסודי? אני וחברה שלי גם היינו אחראיות על חדר מאורת שדים ואמרו לנו לעשות אותו לכיתות הגבוהות אחרי שהכנו הכככללל ברמה מושקעת ומפחידה ביה"ס שינה תוכנית שהחדר יהיה מיועד לכיתות א'- ג'!!!!!!!:eek::eek: היינו בהלם!! כל מה שהכנו לא התאים לגיל שלהן....
לכן אני שואלת.

איילה.

E S T H E R

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לאיזה כיתות אתן עושות ביסודי? אני וחברה שלי גם היינו אחראיות על חדר מאורת שדים ואמרו לנו לעשות אותו לכיתות הגבוהות אחרי שהכנו הכככללל ברמה מושקעת ומפחידה ביה"ס שינה תוכנית שהחדר יהיה מיועד לכיתות א'- ג'!!!!!!!:eek::eek: היינו בהלם!! כל מה שהכנו לא התאים לגיל שלהן....
לכן אני שואלת.

איילה.
בעיקר לכיתות הגבוהות

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בסמינר שלנו עושים יריד לפורים (לבנות של ביה"ס יסודי)
ואנו אחריות על חדר מעורת שדים
יש למשהו רעיונות????

טוב...אז קודם כל חובה מוזיקת רקע אימה וכו'.
אפשר לפוצץ בלונים בחדר(החשוך כמובן) מידי פעם כדי להלחיץ.
לקחת כל מיני עכבישים מלאי שערות מגלי ולשים פתאום על הגב של איזה בת שהיא באמצע המסלול בחדר.... רובי מים להשפריץ על בנות בחושך כשאתן עומדות במקום שהן בטוח לא רואות אתכן.
קולות מפחידים ופרצי צחוק מרושעים מידי פעם. אתן יכולות גם אתן להתחפש לדמויות מפחידות כדי להכניס לאוירה...אפשר לבוא מאחורי בת ולסגור לה את העיניים עם שני הידיים ולעשות בה כיד הדמיון הטובה...(בגבול...כן?;))
אנחנו ציפינו את כל החלונות בחדר בפוליגלים שחורים כדי שיהיה חושך מוחלט ממש....אפילו היה חושך כשעשינו לבנות תעלולים התחבאנו מאחורי אלבדים שחורים או מתחת לשולחן היינו מושכות לאיזה בת בחצאית והן היו צווחות מפחד.... אפשר לשפוך מים על הרצפה במקומות מסויימים בחדר כדי שהבנות ירגישו את הרטיבות ברגלים.... את השלט למאורת שדים עשינו ככה: הדפסנו תמונה של גולגולת ועצמות מצויירים גזרנו ושמנו את זה בשלט בריסטול שחור עם כמה כתמי דם(טוש ארטליין אדום) וכתבנו איומים ככל העולה על רוחנו= לא לבעלי לב חלש.....

אה אצלנו בסמינר עשו משו מה זה חמוד...לקחו מלכתחילה את הכיתה הכי גדולה וחילקו אותה ל-3 חלקים: חלק ראשון שמו בית משפט, שופט ושני עורכי דין סוג של "בית דין של מעלה" להבדיל כמובן ושולחים קבוצת בנות מיד ל"גהינום" (המאורת שדים....) חלק אחד שחור- מאורת שדים, צוות אימה, פחד וכל הנ"ל. ואחרי שהבת המסוייטת עברה את ה"גהינום" מעבירים אותה לצד השני של החדר דרך וילון שחור אטום ובצד השני מחכות לה בנות שהתחפשו למלאכים סוג של גן עדן, כל הצד שלהן בחדר בצבע לבן שמיימי כזה..., מגישות לילדה החצי מעולפת שתיה וכיבוד, ממתקים וכו' מושיבות אותה על כיסא נוח עושות לה אויר עם מניפות וכו' והיא יוצאת מהחדר...

בהצלחה בהכנות ובביצוע!!
איילה.

נערך לאחרונה ב:

משלימה

משתמש צעיר
לא רוצה לשאול ברבים באלו בתי ספר כל ההתעללויות לעיל נעשו.

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
סליחה, אתן נורמליות? המורות מסכימות לדברים כאלו?
לא רוצה לשאול ברבים באלו בתי ספר כל ההתעללויות לעיל נעשו.

עם כל ההתעללויות בבנות- זה החדר ביריד פורים שיש אליו הכי הרבה תורות!! מפוצץ ממש בכל שנה אותו תור ארוך שבנות מבזבזות את כל היריד ורק מחכות לתור שלהן...

michal23

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני הייתי בחדר כזה ביריד שקשרו לי את העיניים עם מטפחת שחורה + חושך מצרים בחדר והכניסו לי את שתי הידיים לצנצנת עם דג זהב בפנים...המגע הג'לי החלקלק הזה של הדג....בבררר...כמעט התעלפתי....:eek::eek:

אסתי ק. [קראנצ'ית]

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לנו שמו אי פעם עכביש שהגוף שלו מג'לי, היה נראה אמיתי בטירוף!! אני עדיין זוכרת את הרגע שהיינו אמורות לעבור במקום צר- מה שאומר לגעת בעכביש, עד היום יש לי בחילה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה