SEO חברה שלי מחפשת בנרות מידע על תפקיד שיווק דיגיטלי PPC SEO

• פותח הנושא nomi
  • פורסם בתאריך

nomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
חברה שלי רוצה לעבוד בעיקר כשכירה במשרה שהשכר בה גבוה (יחסית ) והוא לא ריאלי (לא תכנות) היא ראתה המלצות ברשת על מקצוע בשם משווק דיגיטלי, PPC SEO
העניין שלפעמים הפרסומות לא תמיד משקפות את המציאות בשטח, לכל מיגזר/גבר/אישה.
האם אתם מכירים מישו מסביבתם שעובד כשכיר בעבודה כזאת ומשתכר יפה? האם אתם מכירים מקום לימודים שהתעודה שלו מוכרת ומתקבלת?
כמה זמן לימודים מדובר?

כמובן רק חוות דעת חיובית.

ממש תודה רבה

שרה פינטו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זה יכול להתאים לכל מגזר כמו בתחום העיצוב / האדריכלות וכדו'
קידום אתרים זה מקצוע מבוקש בשוק. במיוחד לאחרונה ככל שיש יותר אתרים התחרות גוברת איזה אתר יקודם יותר
יש קידום אורגני - SEO שזה עוד בתהליך הבנייה של האתר אפשרי לדאוג לו(טקסט חי / בולטים וכו')
וקידום ממומן שזה PPC -אפשרי לפי מודעות כמה הלקוח מוכן להשקיע לקמפיין, מסביב צריך לעקוב אחר משתנים כמה גולשים, היכן הפסיקו/באיזה שעות הרוב שוהים באתר וכו' ולפי הנתונים מתמקדים..
זמן הלימודים מאוד משתנה ממקום למקום ובקצב הלמידה (לפחות שנה אבל גם לא יותר מידי)
לדעתי אם היא מעוניינת לעבוד בזה צריך לאהוב את המקצוע הזה ומבחינת שכר, שוב ידע הוא כח
ככל שיודעים - פורצים יותר
ואני מכירה אפילו עצמאית שעובדת בזה ומשלבת עיצוב אתרים/תוספים/דפי נחיתה/טופס מוטמע וכל מה שקשור.. והיא מצליחה בגדול ב"ה

:) Yael

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
קידום אתרים הולך בגדול עם שיווק דיגיטלי/שיווק דרך האינטרנט (?)
אני מנסה לברר האם השוק העצמאי הוא בעיקר בקידום אתרים+ פייסבוק.
וכן אשמח לשמוע ממי שעובדת בתחום- איך ובאיזה היקף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה