חבור של מעגל סגור בין מחשבים

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום!
משהו בקש לי לברר בשבילו דחוף, איך ניתן לסדר לו לעבוד עם מטופלים (בטיפולי שפה, גמגום...) דרך המחשב עם אנשים מעבר לים, גם באופן שהוא ישדר אליהם והפוך, להקליט אותם.
זה עם מצלמת אינטרנט? או דרך איזה אתר? מה צריך לשם כך.
אם ידרש התקנה או ביקור טכנאי, הוא ישלם כמובן.
תודה לכל העוזרים!!

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מסנג'ר, מצלמת אינטרנט.
אם הוא על מק... האיכות הרבה יותר גבוהה. (פעם ישבתי שם על משהו שנקרא I chat, האיכות שם היתה מדהימה, אני לא מעודכן בדור של היום).

יש גם פיתרון יקר שנקרא וידיאו קומפורנס, משתמשים עם 3 קווי ISDN, ועוד 3 לגיבוי. (ISDN - כמה שהוא איטי, הוא אמין). משתמשים בזה לשידורי ווידיאו ממש, לא לזה אתה מתכוון...

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושב שתוכנת סקייפ, עם מצלמת וידאו רגילה, תתן מענה.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע יותר פרטים איך זה עובד עם הסקייפ, כי מצלמת וידיאו מעולה יש לו מחוברת למסך, לצורך הטפול. אם זה יעבוד כך, זה נשמע הכי פשוט

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
משהו בבני ברק יכול להתקין לו את הסקייפ ולתפעל את האופציה הזו? כמובן בתשלום!!
ושוב, זה דחוף.

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עד כמה שידוע לי, מעולם לא קרה שמישהו בהסטוריה ענה לפניה כזו...

אבל המקום של זה הוא בהודעות פרטיות.
אני בכ"א לא משתמש בסקייפ ולא במסנג'ר, ואני לא בב"ב.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אז החברה קלטו לבד, ופנו באישי.
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה