עזרה ושוב עגלות קופמקטיות

rcr

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
כולל האמטיה צבע אפור
לפרטים נא לפנות 0504117572

rcr

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני קניתי את הסילבר קרוס הגדולה (אגב כולל ניילון מעולה),
היא ממש נוחה לבייבי, וממש נוחה במדרגות וברחוב, בולמי זעזועים מצוינים,
שלא לדבר על זה שהיא מאד יפה :)
אבל לא לקחתי בחשבון כמה מקום היא לוקחת ברכב.
מבחינת האחסון בבגאז', לא ידעתי כמה זה יפריע לי... לפחות בשלב האמבטיה.
הייתי מחליפה אותה עכשיו לאחת הקומפקטיות,
אם כי לא לקטנטנות כי חשוב לי שיהיה נוח לתינוק להיות שם ברווח.
אם מישהי בלי רכב מעונינת לעשות החלפות, העגלה במצב חדש :)
היא באה אגב גם עם תיק, סלקל, בד נוסף להחלפה בטיולון, ומחזיק כוסות...
אשמח לשמוע פרטים 0504117572

ימד

משתמש מקצוען
טוב. אני ירדתי מהרעיון של הבמפריידר כי אמרו לי שהיא נורא רחבה כשהיא מחוברת ולא פרקטית בכלל.
עכשיו מבררת על הקומםקטיות הבודדות.
מה הכי מומלץ?
יויו? בובו? ביבה? סילבר קרוס דגם ג'ט?
או מה עוד יש?
יש לציין שאני גרה בקומה מינוס 1 ויש לי מדרגות לרדות ולעלות. אמנם רק קומה אחת אבל יש.
אשמח לכל בדל מידע

rcr

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
למה מוכרת? עדיין אקטואלי?
עדיין אקטואלי,
העגלה מהממת, יפה, נוסעת נח, מסתובבת 360 מעלות,
אני אישית התרגלתי לבייבי גוגר- שם יש חלונות בגגון לראות את התינוק,לעומת הבמפריידר שאין, וכן הגלגלים שלה גדולים יותר- שיותר נח לעלות במדרגות.

BATELCAP

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
את מחפשת טיולון או עגלה מגיל לידה? כי רוב העגלות שהזכרת לא מתאימות מגיל לידה, אלא אם משתמשים גם באמבטיה (אם יש).

הבאמפריידר קצת כבדה. היתרון היחיד שלה, בעיניי, שיש לה מגנט, ואפשר לצרף אליה עגלה נוספת של באמפריידר כך שניתן להפוך שתיים כאלה לעגלת תאומים או להפריד ולהשתמש בכל אחת בנפרד.

אני קניתי עכשיו עגלה שממש לא פופולרית פה :). קוראים לה ביבה טאי טאי. לפני כן היה לי בייביג'וגר. הטאי טאי דומה לבייבי גוגר והיא גם עולה עליה בכמה יתרונות (קלה יותר, משען רגליים מתכוונן, מתאיה גם מגיל לידה אפילו ללא האמבטיה שלה ועוד כמה). בנוסף לכל המחיר שלה ממש טוב, אבל לא מתקפלת קטן כמו היו יו, אלא יותר כמו הבייבי ג'וגר.

הביבה טאי טאי מעולה..יש לי אותה 4 שנים. לפעמים אני מכניסה שם 2 ילדים. גגון ארוך,לא צרה וקצרה,מתקפלת טוב.
מה אני לא שמה עליה...אם יקרה לה משהו אני בדוק קונה אחת כזו חדשה D:
היא באמת פחות אופנתית..אם זה חלק מהשיקולים.

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
טוב. אני ירדתי מהרעיון של הבמפריידר כי אמרו לי שהיא נורא רחבה כשהיא מחוברת ולא פרקטית בכלל.
עכשיו מבררת על הקומםקטיות הבודדות.
מה הכי מומלץ?
יויו? בובו? ביבה? סילבר קרוס דגם ג'ט?
או מה עוד יש?
יש לציין שאני גרה בקומה מינוס 1 ויש לי מדרגות לרדות ולעלות. אמנם רק קומה אחת אבל יש.
אשמח לכל בדל מידע

לאיזה גיל את רוצה לקנות את הטיולון? מה השימוש שיהיה לו?

בעיניי, כל מה שציינת הם לא נוחים לתינוקות קטנים, וגם לא לשהות ממושכת לתינוקות גדולים יותר. בילד הקודם למשל, קניתי טיולון של ג'וי, לא זוכרת איזה דגם, ובסוף המשכנו להשתמש בבייבי ג'וגר ולא השתמשנו בכלל בטיולון שהיה צר, לא נוח לשינה, ולהליכות ארוכות (מבחינת הנוחות לתינוק).

ימד

משתמש מקצוען
לאיזה גיל את רוצה לקנות את הטיולון? מה השימוש שיהיה לו?

בעיניי, כל מה שציינת הם לא נוחים לתינוקות קטנים, וגם לא לשהות ממושכת לתינוקות גדולים יותר. בילד הקודם למשל, קניתי טיולון של ג'וי, לא זוכרת איזה דגם, ובסוף המשכנו להשתמש בבייבי ג'וגר ולא השתמשנו בכלל בטיולון שהיה צר, לא נוח לשינה, ולהליכות ארוכות (מבחינת הנוחות לתינוק).

טיולון לילדה בת שנה ו4 חודשים.
מאד רזה. כך שאין לי בעיה עם העגלות הקטנות האלה.
אני צריכה עגלה קומפקטית כי יש לי גם עגלת אמבטיה. לא נכנס באוטו 2 עגלות גדולות

שבש

משתמש פעיל
אני קניתי עכשיו עגלה שממש לא פופולרית פה :). קוראים לה ביבה טאי טאי. לפני כן היה לי בייביג'וגר. הטאי טאי דומה לבייבי גוגר והיא גם עולה עליה בכמה יתרונות (קלה יותר, משען רגליים מתכוונן, מתאיה גם מגיל לידה אפילו ללא האמבטיה שלה ועוד כמה). בנוסף לכל המחיר שלה ממש טוב, אבל לא מתקפלת קטן כמו היו יו, אלא יותר כמו הבייבי ג'וגר.

מה המחיר של הביבה טאי טאי?

שיינא כ

משתמש חדש
גם אני די התלהבתי ממנה וחושבת עליה ברצינות.
הייתי ביום שישי בחנות ובאמת היא הרבה יותר יציבה מהיויו וקצת יותר כבדה, אבל נראה שנוסעת מעולה.

קנית אותה בסוף?
ממליצה?
אני חושבת לקנות אותה בשביל אחים בהפרש 1.5

שושי שרלין

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עוד טיולון שהיה נראה נחמד בעיני הוא לייקה של מקסי קוזי (שילב מייבאת אותו). מזכיר קצת את היויו. קומפקטי (נראה לי אפשר להעלות למטוס), מתקפל בקלות, ויש לו אמבטיה שמתאימה מגיל לידה (יותר רצינית מהסל שכיבה של היו יו).[/QUOTE]

יש קישור ל"לייקה"? לא מצאתי אותה

מ. שלו

משתמש פעיל
D I G I T A L
שבוע טוב.
ראיתי שסילבר קרוס הוציאו עגלה קומפקטית.
סילבר קרוס גדם ג'ט.
משהי מכירה?ראתה? התנסתה?
מה היתרונות שלה מול היויו? מול הבובו? מול המבפריידר?
אשמח לכל בדל מידע.
תודה רבה
סליחה על ההקפצה
מישהי קנתה את ה JET של "סילבר קרוס" ויכולה לתת לי המלצה או דיס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה