ועכשיו כמה שאלות בפרימייר, תודה למקדישות 2 דקות מזמנן החשוב!

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
1. בגירסה הקודמת CS6 כשרציתי להאט או להאיץ הייתי עושה קיצור X במקלדת וכך מותחת או מכווצת את הקליפ, כרגע בCC 2019 אני לא מוצאת את האופציה הזו, איך מאיצים או מאיטים בקיצור?
2. אני רוצה קיצור מקלדת להארכת הWORKERIA לפי הגודל הרצוי, למשל כשאני עומדת עם הסמן במקום מסוים ללחוץ על משהו שהWORKERIA תתחיל משם (כמו B באפטר).
3. אני מחפשת קיצור מקלדת שאיפה שהסמן עומד השכבה המסומנת תתחיל משם. (כמו סוגריים רבועים באפטר).
4. בגירסה הקודמת CS6 יכולתי עם כלי הציפורן לעשות OPACITY על השכבה עמצה בטיימליין בלי להכנס לEFFECT CONTROLS, האם גם בגירסה זו ניתן לעשות זאת? כי לא הצלחתי.

תודה ענקית לכל המגיבות!!!

מלכי שפירא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
1. R מביא אותך ל-סרצ' טול, שם את יכולה לקצר ולהאריך לפי העין
2. כמו IN ו OUT כאשר I זה להתחלה O זה לסיום
3. לא קיים כפי ידיעתי

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
4. וודאי שאפשרי , לחיצה על הגלגלת וALT תגדילי את השטח של הערוץ ואז תראי את האופציה .
באם את לא רואה לחיצה על האיקון של ההגדרות טיימלין [כמו מפתח שבדי] סמני שם את האופציה :
SHOW VIDEO KEYFRAMES ואז תוכלי לראות את קו השקיפות . ותעבדי עם הציפורן יעבוד מעולה!

בהצלחה!

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
4. וודאי שאפשרי , לחיצה על הגלגלת וALT תגדילי את השטח של הערוץ ואז תראי את האופציה .
באם את לא רואה לחיצה על האיקון של ההגדרות טיימלין [כמו מפתח שבדי] סמני שם את האופציה :
SHOW VIDEO KEYFRAMES ואז תוכלי לראות את קו השקיפות . ותעבדי עם הציפורן יעבוד מעולה!

בהצלחה!
ניסיתי לעשות כל מה שאמרת ועדיין לא מראה לי את קו השקיפות, צרפתי צילום מסך.

קבצים מצורפים

• 4.JPG
    4.JPG
    KB 18.2 · צפיות: 18

סולידית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
לחיצה על CTRL [כתבתי מקודם בטעות ALT] עם הגלגלת כשהערוץ מסומן , תגדיל את הערוץ ואז תראי את הקו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה