שיתוף התנסויות בצבע

הדובדבן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אז הגיעו לידיי עפרונות צבעוניים בגוון מתכתי כזה, עוד לא בדקתי מה שמם המקצועי אבל ניצלתי את ההזדמנות לראות את היכולות שלי בצבע...
והרי התוצאות -
כמובן שהערות, הארות או השערות יתקבלו בברכה :)
אצכ.png

קצה העיפרון

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ואאאאאווווווווו יפהההההה!
הצורה של המשקפיים לא נראת לי אחידה קצת, אולי זה לא כ"כ משנה

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
מהמם!
הכי אהבתי את הקובית קרח...

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מאוד יפה!!!

יובל אמיל רז

איור דיגיטלי וקומיקס
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יפה מאוד!
ממליץ לצבוע בכיוון אחיד שמבליט את התלת מימד שבציור ומשתלב טוב עם הצל, התאורה וכו'
הוספת עריכה: את ההצללות לרוב עושים בגוון יותר כהה מאותו הצבע של האובייקט עצמו. בעפרונות כדאי לצבוע את האזורים הניטרליים בשכבה בהירה וחלשה, ולצבוע חזק יותר באזורים המוצללים.

בהצלחה רבה!
צביעה בעפרונות זה ממכר... שלא תעזבו את הדיגיטל ;)

נערך לאחרונה ב:

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
מדהים מה אפשר לעשות עם מינימום של משיכת מכחול..

הערות קלות:
לענין המשקפיים, אכן נראה לי שצודק @קצה העיפרון שיש בחלק השמאלי איזה דבר שטעון שיפור, נראה קצת כמו תעתוע ראיה.
ולענין הפרי העליון הימני, משום מה הצל שלו נראה לא כ"כ מדויק. אולי זו רק תחושה, אבל שאר הצללים מעוררים השתאות בדיוקם, ורק זה נראה 'שפיצי' מדאי.
לענין קוביית הקרח המקסימה, את החלק השמאלי של המים נראה שצריך 'להדביק' יותר לקוביה, הרי המים נוזלים ממנה ונמשכים הלאה, כמו בצד הימני המדויק.

ושוב: כמה עדינות בציור אחד. שאפו!

הדובדבן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מדהים מה אפשר לעשות עם מינימום של משיכת מכחול..

הערות קלות:
לענין המשקפיים, אכן נראה לי שצודק @קצה העיפרון שיש בחלק השמאלי איזה דבר שטעון שיפור, נראה קצת כמו תעתוע ראיה.
ולענין הפרי העליון הימני, משום מה הצל שלו נראה לא כ"כ מדויק. אולי זו רק תחושה, אבל שאר הצללים מעוררים השתאות בדיוקם, ורק זה נראה 'שפיצי' מדאי.
לענין קוביית הקרח המקסימה, את החלק השמאלי של המים נראה שצריך 'להדביק' יותר לקוביה, הרי המים נוזלים ממנה ונמשכים הלאה, כמו בצד הימני המדויק.

ושוב: כמה עדינות בציור אחד. שאפו!
צודק בהחלט, תודה על המשוב המפורט והמחמיא!!!(y):giggle:

מינימום של משיכת מכחול..
משיכת עיפרון...;)

הדובדבן

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
יפה מאוד!
ממליץ לצבוע בכיוון אחיד שמבליט את התלת מימד שבציור ומשתלב טוב עם הצל, התאורה וכו'
הוספת עריכה: את ההצללות לרוב עושים בגוון יותר כהה מאותו הצבע של האובייקט עצמו. בעפרונות כדאי לצבוע את האזורים הניטרליים בשכבה בהירה וחלשה, ולצבוע חזק יותר באזורים המוצללים.

בהצלחה רבה!
צביעה בעפרונות זה ממכר... שלא תעזבו את הדיגיטל ;)
חבל שאין אפשרות לתת 'לייק' של "תודה רבה" או "שכוייח עצום"...:giggle:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה