שיתוף הקריקטורה שלי בעמוד הראשי של העיתון!

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
קריקטורה שציירתי לשער של עיתון כפר חב״ד השבוע.
סיכום השנה בעיניים שלי.
(אזהרה: חלק מהדברים רק חבדניקים יבינו..)
שער חדשות כפר חבדמוכן לגמריתיקון אחרון לגמרי סופי2.png
IMG-20200916-WA0071.jpg
IMG-20200916-WA0073.jpg

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כל מי שבקומה העליונה ביותר נפטר.. אם מבינה נכון.. (נראה לי שהאמצעי זה הרב יהודה לייב גרונר מזכיר של הרבי שליט"א מלך המשיח)

רעיון מרגש ומכיל בחכמה מלא אירועים ובאמת נוגע ללב בטוחה של כל חבדניק, אבל לא רק!

hellen

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
וואוווו איזה מושקע ואיזה שימת לב לכל פרט!!
והאיור עצמו משגע!!
לא שהבנתי הכל כי בכל זאת אני לא מתוך חב"ד
אך לא גמרתי להחנק מצחוק על הבית חב"ד בדובאי!!
אהבתייייייי

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
ליפסקר אשמח אם תכתוב הסבר מפורט על הקריקטורה תודה
אז ככה:

בראש הציור אפשר לראות את בית רבינו שבבבל, 770, כשמסיכה עליו. רמז לכך שסגרו אותו לראשונה בעקבות הנגיף.

לידו עומד מטוס עם דגל של חב"ד דובאי, בית חב״ד שנפתח השנה רשמית לאחר ההכרזה על הסכם השלום עם איחוד האמירויות.

במרפסת העליונה עומדים כל החסידים שנפטרו השנה מהנגיף.
מימין לשמאל: הרב עדין אבן ישראל, הרב שווי, הרב לייבל גרונר, הרב פרידמן, הרב בני וולף ומעליו הרב חפר.

מצד שמאל למעלה אפשר לראות את אחד המפגינים במחאת השחורים בארצות הברית, נושא את השלט "חיי שחורים נחשבים"

מתחתיו עומד חסיד ומתפלל בחלון (מנייני המרפסות)

לידו מתנופף בלון בצורת 40, שמחובר אליו עיתון כפר חב״ד, רמז לכך שהשנה העיתון חגג 40 שנות פעילות.

בקומה התחתונה אפשר לראות סיני שמנפח בלון בצורת קורונה (אחרי שאכל את מרק העטלפים הידוע לשמצה)

לידו פוסטר של 70 שנה לנשיאות הרבי, כאמור, גם אירוע שצויין השנה.

ליד הפוסטר אנחנו רואים חסיד שלומד / מתוועד דרך הזום, גם אחד הדברים המשמעותיים שקרו השנה.

בחלון של הקומה הזו רואים חסיד תוקע בשופר מהחלון - מנייני המרפסות.

בלוח המודעות אפשר לראות שהשנה ציינו 100 שנה להסתלקות האדמו״ר הרש"ב.

ולמטה אפשר לראות אירוע פנים חבד"י, שבעיניי מסכם את השנה הזאת: הרב לזאר מחבר בין שני חסידים. (שאחד מהם הוא אני, מצד ימין..)
בהתוועדות לאחר פטירתו של השליח החסיד ר' בני וולף, הרב בערל לזאר התוועד ובבכיות דיבר על הקושי העצום שיש לנו בגלות, עם כל הנסיונות
ולקראת סיום ההתוועדות הוא עשה שלום בין חסידים ושלוחים שהיו ביניהם הרבה התכתשויות, והתחיל מהלך גדול שיאחד בין חסידי חב״ד.

זהו.. מקווה שעכשיו הכל מובן יותר, אם יש שאלות אני אשמח לשמוע!

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
מצטרף.

אגב, אהבתי את השם של הקובץ - שער חדשות כפר חבדמוכן לגמריתיקון אחרון לגמרי סופי :rolleyes: :rolleyes:
חחחחח יש לי קבצים עם שמות מוזרים הרבה יותר..
ככה זה כשאתה שומר את הקובץ ופתאום נזכר בעוד "תיקון אחרון לגמרי סופי 770 וזהו עכשיו באמת סופי"

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר לקרוא לזה גרסא1 ואילך או בקיצור v1
Version- גרסא.

באמת באמת אין אף פעם גרסא סופית כי אמנים תמיד רוצים לשכלל עוד ועוד (בלי שבהכרח מישהו מבחוץ יבין תהשקעה ותהבדל בין גרסאות)

ציור עם מסרים חזקים ומחזקים... והסבר מקסים. ריגשת, תצליח וגמח"ט.

ליפסקר

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
תודה רבה עכשיו הכל מובן
אני שמח!
אפשר לקרוא לזה גרסא1 ואילך או בקיצור v1
Version- גרסא.

באמת באמת אין אף פעם גרסא סופית כי אמנים תמיד רוצים לשכלל עוד ועוד (בלי שבהכרח מישהו מבחוץ יבין תהשקעה ותהבדל בין גרסאות)

ציור עם מסרים חזקים ומחזקים... והסבר מקסים. ריגשת, תצליח וגמח"ט.
תודה רבה
וואוווו איזה מושקע ואיזה שימת לב לכל פרט!!
והאיור עצמו משגע!!
לא שהבנתי הכל כי בכל זאת אני לא מתוך חב"ד
אך לא גמרתי להחנק מצחוק על הבית חב"ד בדובאי!!
אהבתייייייי
איזה כיף! תודה!
לא מבינה הכל... אבל נראה מושלם!
תודה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה