העלאת אתר דרך FTP משרת ישירות לשרת אחר

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
האם זה אפשרי?
אני מעבירה אתר משרת לשרת אחר, האם הדרך היחידה היא לגבות לשולחן עבודה, ואז להעלות לשרת החדש, או שיש אפשרות להעלאה ישירה?

KingYes

משתמש צעיר
דרך פורט 21 אי אפשר. אם שרת ה-FTP היה מותקן על פורט אחר, אז היה אפשר לעשות FXP בינייהם.

הדרך האחרת שהייתי מציע, זה להתחבר דרך SSH לשרת השני, ולהוריד את הקבצים.. ככה זה יעבור ישירות.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
איך עושים זאת?

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י תמנתי;1167605:
איך עושים זאת?

קוד:
$ ssh <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
$ wget -r ftp://user:<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>/

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש פאנלי שליטה שאפשר לתת להם FTP והם מציגים את שני התיקיות ומאפשרים העברה

KingYes

משתמש צעיר
אבל דרך שרת FTP שרץ על פורט, אתה לא יכול לעשות העברה ישירה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
יש לי פאנל של סיפאנל

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
cPanel נותן גישה לSSH [מקור] (אני סבור שזה עדיין תלוי אם המארח מרשה).

את אמורה להתקין תוכנה מתאימה להרצת פקודות SSH (מנגנון שורת הפקודה של מערכות יוניקס) כמו תוכנת putty בעצם ברגע שאת נכנסת בעזרתה עם הסיסמה של החשבון שלך, את כאילו משתמשת במחשב שעליו האתר שלך יושב. ואז את מריצה את הפקודה דלעיל שפשוט פותחת הורדת FTP משרת המקור עם שם וסיסמה.
קצת מסובך, מאתגר. בהצלחה.
אני הכי ספקטי לעניין הגישה עם SHH כלומר שמארח שיתופי נותן גישה לזה, אבל אולי שווה לנסות.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
רק לצורך הדיוק, לפאנל אין קשר לssh. הפאנל הוא בעצם ממשק גרפי בעוד שssh זה שורת פקודה.
טרם נתקלתי באיכסון שיתופי שמאפשר גישת ssh..

KingYes

משתמש צעיר
1) ה-cPanel הוא לא רק ממשק גרפי, אלא הוא מערכת שלימה שמותקנת לך על המחשב. הוא דואג להתקין את כל השרת (LAMP וכל השאר). הוא כמובן גם דואג לכל יוזר לפתוח לו יוזר במערכת היוניקס.. ככה שעם קצת קינפוג, אתה יכול לתת הרשאה ליוזר SSH. וזה כן קשור ל-cPanel.

2) בכל אופן, כל הנושא הזה של ה-SSH זה קצת מורכב יחסית. ככה שאם יש את הגישות, אז עדיף לתת לבחור שיעשה את זה מאשר להרוס את המערכת ולעשות סתם זבל בשרת. כי מה שיקרא, שיתחילו סתם להקליד פקודות שאין להם מושג מה הם עושות, וסתם רק נזק יקרא מזה.

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י Shia;1168642:
טרם נתקלתי באיכסון שיתופי שמאפשר גישת ssh..

יש כאלה אני מכיר את hostgator נותנים לך גישה אם אתה מגדיר שם בפאנל שזה יעבוד.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י KingYes;1168724:
1) ה-cPanel הוא לא רק ממשק גרפי, אלא הוא מערכת שלימה שמותקנת לך על המחשב. הוא דואג להתקין את כל השרת (LAMP וכל השאר). הוא כמובן גם דואג לכל יוזר לפתוח לו יוזר במערכת היוניקס.. ככה שעם קצת קינפוג, אתה יכול לתת הרשאה ליוזר SSH. וזה כן קשור ל-cPanel.

אתה לא מדייק.
cPanel הוא בסופו של דבר פאנל. לא חייבים אותו או כל פאנל אחר כדי להפעיל שרת עם כל מה שצריך להיות בשרת. LAMP, DNS, דואר, FTP אבטחה וכל הדברים האחרים שהשרת יודע לעשות, לא דורשים פאנל.

KingYes

משתמש צעיר
אף אחד לא אמר שבלי cPanel אי אפשר להרים שרת. מה שאני אומר, ש-cPanel / DirectAdmin, לא באים לתצוגה בלבד. הם דואגים להתקין עבורך את כל הכלים בשביל שרת.. ככה שכל ההתקנות נעשות דרכם ולא דרך תוכנות חיצוניות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה