תוכנות העברת שירים לטלפון כשר

paoawaear

משתמש פעיל
מישהו יודע איך מעבירים שירים MP3 לטלפונים Q3 כשר או בעצם לכל הטלפונים של קיולקס QLYX

גריז

משתמש פעיל
היה לי 4*4,
אם אני זוכרת נכון, צריך פשוט לחבר את זה עם כבל העברה.
ואז זה נותן אפשרויות: טעינה בלבד או טעינה והעברה.
אם אני זוכרת נכון...:unsure:
או כרטיס זיכרון...

paoawaear

משתמש פעיל
כרטיס זיכרון

היה לי 4*4,
אם אני זוכרת נכון, צריך פשוט לחבר את זה עם כבל העברה.
ואז זה נותן אפשרויות: טעינה בלבד או טעינה והעברה.
אם אני זוכרת נכון...:unsure:
או כרטיס זיכרון...
ניסיתי כבל העברה וניסיתי כרטיס זיכרון, בכבל לא הצלחתי להעביר, ולכרטיס זיכרון הצלחתי, אבל אחרי שהכנסתי את הכרטיס זיכרון לטלפון ראיתי שאין אפשרות לגשת למה שיש בכרטיס זיכרון, יש מישהו שהתנסה בזה?

גריז

משתמש פעיל
לדעתי זה בעיה בטלפון עצמו...
אולי כדאי לגשת למעבדה..........

Excel

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו יודע איך מעבירים שירים MP3 לטלפונים Q3 כשר או בעצם לכל הטלפונים של קיולקס QLYX

יש לי כזה
כדי להכניס לכרטיס, צריך להכניס אותו לקורא כרטיסי מיקרו
בפרופילים תראה ב"רינגטון" 22 רשום "בחר מקובץ" > תלחץ על הריק, השני > תגיע לרשימת שירים שהכנסת לכרטיס הזכרון הקטן.
כדי להגדיר שיר לאיש קשר > ערוך > אפשרויות > בחר מקובץ > תלחץ על הריק, השני > תגיע לרשימת שירים שהכנסת לכרטיס הזכרון הקטן.

בהצלחה!

paoawaear

משתמש פעיל
יש לי כזה
כדי להכניס לכרטיס, צריך להכניס אותו לקורא כרטיסי מיקרו
בפרופילים תראה ב"רינגטון" 22 רשום "בחר מקובץ" > תלחץ על הריק, השני > תגיע לרשימת שירים שהכנסת לכרטיס הזכרון הקטן.
כדי להגדיר שיר לאיש קשר > ערוך > אפשרויות > בחר מקובץ > תלחץ על הריק, השני > תגיע לרשימת שירים שהכנסת לכרטיס הזכרון הקטן.

בהצלחה!
תודה, ותמונות יש אפשרות להעביר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה