העברת משכורת לחשבון בנק

עויזר

משתמש פעיל
עד היום היה נהוג במוסד שלנו לקבל משכורת בצ'קים
המנהל רוצה לעבור להעברת משכורת לחשבון בנק ישירות
איך עושים את זה

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
אם יש לו חשבון בבנק הפועלים הוא יכול בלחיצת כפתור להעביר את המשכורת לכולם.
אבל בכל בנק יש אפשרות לעשות העברות, ולכתוב משכורת

david48483

משתמש צעיר
העברות מס"ב
זה בדיוק כמו חיוב הוראת קבע אלא שבמקום לחייב מזכים (כלומר קוד אחר בשליחת ההוראה)

Art Studio

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
העובדים מביאים את פרטי החשבון. המזכיר/ה או המנהל/ת מכינים טבלה כולל סכום לכל עובד/ת, ומעבירים לבנק שמבצע העברה בפעולה אחת לכולם (אא"כ יש עובדים רבים, שאז זה כמה העברות).

נוכחות לעסקים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה תורנית
D I G I T A L
נכתב ע"י Art Studio;1393744:
העובדים מביאים את פרטי החשבון. המזכיר/ה או המנהל/ת מכינים טבלה כולל סכום לכל עובד/ת, ומעבירים לבנק שמבצע העברה בפעולה אחת לכולם (אא"כ יש עובדים רבים, שאז זה כמה העברות).

למה זה כמה העברות? כמה עובדים נקרא אצלכם הרבה?

רוצה טוב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
?????
כשאני בררתי בבנק הם אמרו לי שזו פרוצדורה מסובכת ושלחו לי חוברת שלמה לחתום
החשבון של העמותא שלי במרכנטיל

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י רוצה טוב;1404100:
?????
כשאני בררתי בבנק הם אמרו לי שזו פרוצדורה מסובכת ושלחו לי חוברת שלמה לחתום
החשבון של העמותא שלי במרכנטיל

עושים את זה באמצעות מס"ב, לא באמצעות הבנק.
התוכנות עושות את זה בפקודה אחת, זה משהו קל ולא מסובך. מה שכן, זה מחייב חתימה של כל בעלי החשבון על התוכנה באמצעות דיסק און קי.

דרך אגב, בנק דיסקונט ומרכנתיל דיסקונט הם הבנקים היחידים שלוקחים כסף על העברת זיכויים באמצעות מס"ב. בבנקים האחרים זה חינם.

פרייליך רו"ח

משתמש רשום
יש אפשרות של העברת משכורות דרך אתר הבנק. בבנק הפועלים זה מאד נח.
ויש אפשרות של העברת משכורות דרך מס"ב, והיא זולה בדר"כ, אלא שצריך לייצר קובץ לפי המבנה שהם דורשים.
יש תוכנות/קבצי אקסס ייעודים לזה, ויש תוכנות שכר שמפיקות קובץ למסב.

מומלץ לבצע את תשלום המשכורות בדרכים אלו, כאשר מדובר בהרבה משכורות. חוסך עלות שקים, זמן כתיבת שקים, טעויות, או לפעמים מקבל המשכורת מפקיד את השיק באיחור מסיבות כאלו ואחרות, ואז אין כסף בקופה, ונגרם מצב לא נעים.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קח בחשבון, שאם נותנים את המשכורות בשיק הכסף יוצא יותר לאט, וכשעושים העברה במס"ב צריך שכל הכסף יהיה בחשבון וכולו יוצא באותו יום.

פעם הצעתי לראש כולל גדול שיעביר באמצעות מס"ב במקום בשיקים, ובגלל הסיבה הזו הוא לא רצה. (אפילו שזה יוצא לו בחינם מול עלות של גבוהה של 400 שיקים * 1 ש"ח לפעולה = 800 ש"ח לחודש)

פרייליך רו"ח

משתמש רשום
אכן, זה שיקול חשוב מאד
אבל מוסד שפחות תלוי בתרומות וכמובן עסק, שיש לו את הכסף בקופה, אז תזרימית עדיף לו לגמור בפעם אחת, ללא תקלות אפשריות, בנוסף לחיסכון בזמן ובכסף.

קופי 100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מישהו יודע האם בדיסקונט יש אפשרות לבצע העברה בנקאית בקוד משכורת?

בתיה ויג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה