שיתוף - לביקורת הניצחון בקרב האור והחושך

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נעליו עמדו על רצפת השיש הקרה, הרועדת.

האורות המסתובבים, העשן, הצלילים, ההמון המקפץ, כל אלו התערבלו מולו והפכו מחול שדים מחריד.

קול פנימי מרושע עד אין קץ, זעק במוחו ללא הרף. 'אתה פה! אל לך אפילו לחשוב לפנות אחור!'

'אני ניהנה!' ניסה להדחיק במחשבתו את הזוועה המתחוללת. ליבו וכל קרביו היו לאויביו, חשו כי שקר רדוד מנסה הוא להנחיל. הרגשתו רק הלכה ונעשתה רעה יותר.

קול מרוחק נשמע בתוך ראשו "ארבעה אבות נזי..." 'לאאאאאאאאא' צווחה מילאה את מוחו, 'דווקא עכשיו בתוך התופת הרוחנית? אני לא שם כבר! אני לא יכול להיות שם!'

'לעולם לא!' הקול המרושע התפשט במוחו והעצים את דבריו. נדמה היה לו כי שומע הוא את צחוקו המתגלגל ברוע של הקול. צחוק של נצחון.

"השור והבור והמבעה..." 'איך אתה מעז? אין לך את הזכות!' מוחו היה כזירת קרב מדממת.

שאגות המרקדים דימו לצווחות הקרב הפנימי.

"וההבער. לא הרי השור כהרי..." 'אתה לא...' החל הקול לצעוק. 'אני שם!' פתאום מצא עצמו לא מפחד מהקול, כל כולו זועק בלי קול. 'תמיד הייתי שם, ותמיד אהיה שם!' הוא יכול היה לשמוע את המרושע כמו מתרסק אל הקרקע. 'אני לא יכול לחזור, כי אני לא צריך לחזור! אני שם!' מעך את הקול עד תום.

הוא פסע לאחור, מניד את ראשו מהתועבה הנשפכת. הוא לא יכול לראות אותה שוב. הוא לא פה, הוא לעולם לא יהיה פה, הוא הכי שם שיש!

נערך לאחרונה ב:

שועל ספרות.

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אשמח לביקורת והערות בונות כדי שאוכל לשפר את הכתיבה שלי.

שועל ספרות.

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
מעניין.
זה שאין ביקורת זה כי-(נא לענות בדירוג)

שכוייח- בגלל שבקשת...

לייק- מה יש להגיב. יפה. אין טעויות.

עצוב- מלא טעויות. ייאוש לנסות לתקן.

צוחק- אתה לא איי איי איי ברגש.

כועס- לא אהבתי.

דמעות- נגמרו לי המילים...

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
מעניין.
זה שאין ביקורת זה כי-(נא לענות בדירוג)

שכוייח- בגלל שבקשת...

לייק- מה יש להגיב. יפה. אין טעויות.

עצוב- מלא טעויות. ייאוש לנסות לתקן.

צוחק- אתה לא איי איי איי ברגש.

כועס- לא אהבתי.

דמעות- נגמרו לי המילים...
לחילופין:

אין לי הרשאה בקהילת כתיבה.

כן, כתבת קטע חמוד, מה אתה רוצה ממני עכשיו?.

יש לי מה לומר, אבל מה לי ולצרה הזאת, עדיף לתת לייק ולהמשיך הלאה.

אתה משלם לפי שעות או גלובלי?.

שועל ספרות.

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אתה משלם לפי שעות או גלובלי?.

לא שאלתי את מי שאין לו הרשאה.

השאלה הייתה למי שיש לו,

ופלוס מינוס לזה מיועדת קהילת כתיבה...

שימו לב שבניגוד לקהילות אחרות אין פה לטורים את המקדם 'תנו לי מחמאה' אלא רק 'שיתוף לביקורת'.

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
לא שאלתי את מי שאין לו הרשאה.

השאלה הייתה למי שיש לו,

ופלוס מינוס לזה מיועדת קהילת כתיבה...

שימו לב שבניגוד לקהילות אחרות אין פה לטורים את המקדם 'תנו לי מחמאה' אלא רק 'שיתוף לביקורת'.
שכנעת אותי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה