המחשב נרטב מה עושים???

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
המחשב הנייד שלי בא במגע עם מים כי נרטב המשטח שהוא עמד עליו ועד ששמנו לב ככל הנראה שנספג קצת מים והמסך נהיה נוטה לסגול :eek::rolleyes::(
מה אפשר לעשות כדי להציל את המצב, האם לשים באורז כמו פלאפון או משהו יותר רציני?
אודה מאוד לכל עצה.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
להוציא את הבטריה ולא להפעיל.
אח"כ לתת לו להתייבש כמה שעות לפחות.

השקעה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
טוב נתתי לזה להתייבש עד עכשיו בלי סוללה, זה היה כמות מאוד קטנה של מים אגב, המחשב ממשיך לעבוד רגיל לגמרי אבל עם אותו גוון כחול-סגול להכל
התקשרתי לטכנאי והוא אמר לי שהוא יכול לייבש את זה באופן שלא יראו מים כדי שאוכל לתקן אותו במסגרת האחריות שלי (זה מחשב DELL חדש עם אחריות לשנה ונקנה לפני חצי שנה אבל הטכנאי אמר שאם יראו שהיה מים לא יתקנו), רק הייבוש הזה אמור לעלות 320 ולפי דבריו זה אפילו לא סוף הסיפור. כמות המים היתה מאוד קטנה אבל יכול להיות שזה נרטב כבר בשבת וראינו את זה רק לפני כמה שעות (זה היה במקום שחדרה אליו לחות והוא היה לח קצת ממש).
מה עד כדי כך זה סיפור מסובך?? קרה למישהו? אולי אני אשלח את המחשב לבדיקה קודם כי מה שהטכנאי אמר היה על סמך טלפון.
עכשיו אני כותבת ממחשב אחר שלוויתי והמחשב ההוא מכובה, אבל אם הוא נהרס וזה כזה סיפור לתקן אותו זה ממש לא משמח...

sh12

משתמש מקצוען
אני מכירה מטלפונים ניידים שיש להם נקודה קטנה ,
שכאשר מכשיר מתרטב, אז היא נהפכת מלבן לאדום,
וגם אם מתייבש, זה לא חוזר לצבע המקורי.
מה שנותן להם - לבטל את האחריות!
אני יודעת שאצלי לא הסכימו לתקן לי טלפון, כי טענו שפעם נרטב... [למרות שלא טבע במים אף פעם אלא כנראה רק דיברו בו בגשם או בידים רטובות וכו'] אבל האחריות כבר פגה!!

לכן חשוב מאד להתיעץ עם אנשי מקצוע [מאד יתכן שגם מהפורום כאן] שידריכו מה לעשות עם הנקודה הזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה