הכנת חומר לימודים בגרפיקה ממוחשבת

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כהכנה לקראת השנה החדשה, אשמח אני ומקווה שיהיו עוד כמה שישמחו אם תוכלו לכתוב באלו ספרים, חומרים אתם משתמשים ללימודי הגרפיקה הממוחשבת.
לדוגמה אני משתמשת כבסיסי בחומרים שנמצאים באתר :
http://www.quicksoft.co.il/
וכעת לתוכנת פוטו שופ אני שוקלת לקנות את הספר קוק בוק.
כמובן שלכל אחד/ת יש מאגר של שכפולים ותרגילים מוכנים.
אבל חוץ מזה מה עוד עוזר לך נותן לך חומר כתוב?

(ד"א אשמח לשמוע היכן ניתן להשיג את הספר הזה במחיר זול ביותר, כי ראיתי אותו בסביבות 150- ובחנות אחרת ב 200+, מה המחיר המקורי שלו והיכן?)

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
לגבי הספר- הכי זול באתר של מנטור.

Graphic

משתמש צעיר
יש את כל הספרים של מנטור, כמובן.

בחו"ל ניתן להשיג הרבה מאד ספרים על התוכנות, וגם ספרי טוטוריאל, בדומה לקוק-בוק.
למשל: קניתי בארה"ב ספר, ששמו בתרגום חופשי - הטריקים ה"מלוכלכים" של פוטושופ. כרגע אצל חברה, מחכה לקבלו בחזרה, ואולי אעלה ממנו כמה דוגמאות בהמשך.

למעשה, בתור תרגילים את יכולה להתבונן על עבודות מקצועיות המפורסמות ולנסות לנתח כיצד הן בנויות, וכך לתת אותן לתלמידות בתור תרגיל (כמובן, עם שינויים שונים, כדי להתאים לחומר הלימודים, ולאפשר יצירתיות.)

אם אילוסטרייטור מעניין אותך - בשנה שעברה הוצאתי חוברת הדרכה עם תרגילים מפורטים לכל נושא. המהדורה הקודמת אזלה, ואני עובדת עכשיו על גירסת CS4. תוכלי לפנות אלי טלפונית או באישי ואתן לך יותר פרטים.

אגב, בעניין קוק-בוק, בלי להתייחס לתוכן הספר ולמידת השימושיות בלקיחת תרגילים ממנו - מבחינה חוקית - הדבר אסור בצורה מפורשת, ותוכלי לראות זאת בהגבלות השימוש בתחילת הספר. (יש איסור מפורש ללמד את התרגילים שבספר)

בכל אופן, באופן מעשי, אם את כן מתכוונת להוציא כסף - מבחינה מקצועית הייתי ממליצה דווקא על קוק בוק 2. שם יש טכניקות מעשיות לשיטות עבודה, תיקוני צבע וריטושי תמונה. הרבה יותר מקצועי מעיצוב טקסטים בצורת מים ומתכת חלודה (קוק בוק 1).

באתר של מנטור תוכלי לקבל הנחה של 10% ממחיר המחירון על כל הספרים.
בנוסף, כדאי לך לברר את בית הספר לא ירכוש עבורכם את הספרים. (בהרבה מקומות עושים כך)

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י נעמי ברקאי;295172:
לגבי הספר- הכי זול באתר של מנטור.

נעמי אכפת לך קישור לאתר? אם יש לך במלאי אשמח מאד!

Graphic

משתמש צעיר
בבקשה:

http://www.mentor.co.il/Books/Books.aspx

ועכשיו אני גם רואה שדרך האתר יש 20% הנחה, ולא 10% כפי שכתבתי קודם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה