הכנסה נוספת מהבית- מישהו מכיר את האתר הזה??

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
נחשפתי לאתר הזה https://www.pazpas.com/ שמציע הזנת תוכן לטפסים ממוחשבים דרך האינטרנט, ללא צורך בידע מוקדם וכל אחד יכול להירשם.
כותבים שם שאפשר להרויח מאות דולרים בכמה שעות
להירשם שם עולה 35 דולר
מישהו התנסה בתחום? יודע מה מדובר?
אשמח שתשתפו.
(לי זה נשמע קצת חשוד)

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
אחד מהחשדות שלי היה שאין שם איך לתקשר איתם

מוישה מוישה

משתמש רשום
נחשפתי לאתר הזה https://www.pazpas.com/ שמציע הזנת תוכן לטפסים ממוחשבים דרך האינטרנט, ללא צורך בידע מוקדם וכל אחד יכול להירשם.
כותבים שם שאפשר להרויח מאות דולרים בכמה שעות
להירשם שם עולה 35 דולר
מישהו התנסה בתחום? יודע מה מדובר?
אשמח שתשתפו.
(לי זה נשמע קצת חשוד)
תשתדלו להאמין כמה שפחות לאתרים האלו שמבטיחים אולם ומלואו "מאות דולרים"
כבר נשמע הזוי
וודאי שלא שייך להאמין למישהו שדורש כסף מראש

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מסקרן אותי איפה העוקץ.
הם לוקחים את הכסף ובורחים?
גונבים את הפרטי אשראי?
רוצים שאני יעבוד למענם חינם?
בקיצור, מחפשת מישהו שהצליח לפענח או לחילופין שעבד איתם והרויח

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
יש בסוף אפשרות להתכתב איתם דרך המייל

אבי. י.

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
אשמח גם כן לשמוע את חוות דעתכם בנושא
תודה

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
כלל זהב- מי שמבטיח הכנסה קלה, מהירה ובטוחה בהשקעה קטנה, מתכוון להכנסה הקלה והמהירה שהוא יעשה מאלו שמאמינים לו.
ובמקרה הספציפי הזה- אם אכן יש ערך למילוי הטפסים, אין שום סיבה לגבות כסף על ההרשמה.

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
הכסף שהם גובים הוא לכאורה על התיווך
כמו הרבה אתרים למציאת עבודה
ואת הערך של הטפסים משלמות 'לכאורה' החברות שדרושות לו

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
למה אין שם פרטים מסודרים של בעל הדומיין?

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
על האתר המדובר לא מצאתי

אבל מצאתי אתרים של הונאות

זהירות: אתר עוקץ "עבודה מהבית"

אם אתם מחפשים "עבודה מהבית" בגוגל, בתוצאה השלישית תגיעו לאתר שנקרא "עבודה מהבית" ונראה כך:

האתר נמצא בכתובת avoda-mehabait.co.il – והוא רשום תחת שמו של יניב רהב (הידוע גם בתור יניב עמר). מדובר באתר עוקץ והונאה, ולא תמצאו דרכו עבודה מהבית.

עמר נעצר ביולי שעבר על ידי המשטרה, בגין הונאה מתמשכת של אנשים שמחפשים עבודה מהבית. חברת "המחשב שלי בע"מ" (ולפני כן חברה בשם "דרושים אקספרס") גייסה עובדים, כאשר המטרה הייתה לעקוץ אותם לכאורה בצורה שיטתית. מי שנפל בפח, הוחתם על חוזה דרקוני שמחייב אותו לשלם כ-2,400 ש"ח במידה שלא יעמוד ב"תנאים" של העבודה הפיקטיבית.

בחיפוש שנערך בביתו של עמר, נמצאו 700 אלף שקלים במזומן בדירה. הוא שוחרר ונעצר שוב, וכעת נחקר בגין שיבוש חקירה.

למרות שנאסר עליו להמשיך לעסוק ב"עבודה מהבית", הוא החליף את שם החברות שלו ל"דרושים אקספרסס" (עם שני ס') ו"עבודה מהבית" ופתח את האתר הנ"ל. האתר נראה לגיטימי, אבל בדיקה זריזה בתקנון מראה את הסעיף הבא:

כך כתוב בתקנון האתר: "בהרשמתך לאתר את/ה מאשר/ת את התקנון הזה ואת התשלום החד פעמי של 1,499 ש"ח על הצטרפות לאתר עבודה מהבית, המשתמש הוא לתמיד! (המנוי לכל החיים, במערכת הוא מתחדש כל 10 שנים אוטומטית). ההרשמה לאתר הינה בחינם ל-30 יום, לאחר 30 יום תחוייב בתשלום של 1499 ש"ח, אי תשלום מעל ל-30 יום (חודש) מהווה הפרה של תקנון זה וינקטו כנגדך הליכים בהוצאה לפועל למימוש החוב".

בדיקה של הדומיין באיגוד האינטרנט הישראלי מראה כי הדומיין רשום על שם יניב רהב, והוא ביצע בו עדכון ממש לפני זמן קצר – ב-24 בדצמבר 2023.

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מסקרן אותי איפה העוקץ.
הם לוקחים את הכסף ובורחים?
גונבים את הפרטי אשראי?
רוצים שאני יעבוד למענם חינם?
בקיצור, מחפשת מישהו שהצליח לפענח או לחילופין שעבד איתם והרויח
הם מסכמים איתך שתעבדי תמורת שכר מסויים, ואחרי שאת עובדת חודש ולא מקבלת את התשלום, את מבקשת להפסיק את ההתחייבות איתם, ואז הם אומרים לך שהפרת את החוזה איתם ולכן את מחוייבת לשלם באיזור 2500 ש"ח.

גם מאתר 'עבודה מהבית' תיזהרו ביותר!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה