דרוש מידע הייתם פעם במצפה יריחו?

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
איך המקום?
איך מזג האויר שם?

אנכי הקטנה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הייתי אבל בחורף
מזג אויר היה טוב
מקום שקט שלו ורגוע
יישוב דתי יש שם צרכניה גדולה בתי כנסת ועוד תחבורה ציבורית יש שם מן טיילת לנוף מדברי מהמם

בתיה G

איור פרסומי . איורים לילדים . קומיקס
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הייתי אבל בחורף
מזג אויר היה טוב
מקום שקט שלו ורגוע
יישוב דתי יש שם צרכניה גדולה בתי כנסת ועוד תחבורה ציבורית יש שם מן טיילת לנוף מדברי מהמם
תודה,
אשמח לשמוע עוד ממי שהיה בתקופת הקיץ.

טלגרמה

משתמש רשום
אני הרבה פעמים שהייתי באזור, כמו שאמרו - מקום שקט רגוע ונעים .המזג האוייר חם ויבש ,כשמגיעים לירושלים באוטובוס חשים את ההבדל.(בירושלים לא מציק כ"כ להסתובב בצהרים ברחוב לעומת המצפה שלא כ"כ אפשרי)
בצהריים מאד חם ,בערב די נעים. יש נוף מסביב מאד יחודי ו"מהמם" הרים של מדבר יהודה, וכשאין אובך - תצפית לים המלח.
מה עוד? (רוצה כמה תמונות מהמקום, ומהנוף?)

טלגרמה

משתמש רשום
לא זכור לי שקריר שם בלילה, אבל בהחלט - נעים אלא"כ יש שרב שאז גם בלילה מרגישים אותו. (בירושלים יותר קריר בלילה). בכול אופן כך זכור לי.

ליצ'י

משתמש מקצוען
אנחנו היינו והרגשנו מזג אוויר ממש מדברי
שרב ביום (אבל יבש, בלי לחות)
ובלילה רוחות
היו כאלה רוחות שהתפכה השמשיה הכבדה על שולחן הזכוכית וניפצה אותה...
(סגנון דומה לערד)
המקום עצמו מאוד נעים ונחמד

טלגרמה

משתמש רשום
דרך אגב במידה ואתם נמצאים שם בשבת יש כמה נקודות:
1) יש ועדות ערוב שנותנות הוראה לא לטלטל שם (לא כל המקום מוקף גדר, אלא חלק בצורת הפתח וכו')
2) השקיעה (הנראית) מקדימה שם כ15 דק' לפני ירושלים .
3) צריך להתעדכן לגבי מסלול האוטובוס. עד לפני שבוע, עקב שיפוצים - לא נכנס לרח' מעלה אריאל אלא לרח' דביר בהלוך ובחזור [ אולי כעת כבר חזר למסלול הרגיל].

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה