הוצאת תמונה מסרט

• פותח הנושא מלכי1
  • פורסם בתאריך
מ

מלכי1

אורח
הוצאת תמונה מסרטמישהו יודע איך מוציאים תמונות מסרטים?
printscreen מוציא לי מסך שחור.
דחוףףףףףףףףף!

LMNT

משתמש פעיל
הוצאת תמונה מסרט

בתוכנת פאואר DVD יש כפתור עם ציור של מצלמה שמוציא תמונה.

מ

מלכי1

אורח
הוצאת תמונה מסרט

תודה, היתה לי פעם תוכנה כזאת והיא נעלמה לי.
מהי הדרך הפחות פרימיטיבית??

נקי_כפים

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
הוצאת תמונה מסרט

א. חלק גדול מנגני הסרטים כמו שכבר כתבו לפני יש להם אופציה מובנית ללכידת תמונה. ב. כל עורך סרטים למתחילים יעשה את העבודה בקלות ובאיכות: חשבת על
"פרמייר אלימנט" החינמית?, שלא לדבר על ווינדוס מדיה מייקר/אדיטור (או מה שמו)

מ

מלכי1

אורח
הוצאת תמונה מסרט

תודה.

G

goזר

אורח
הוצאת תמונה מסרט

ניתן להמיר היום כל סרט ל DVD ואז ניתן ללכוד תמונות בקלות, ע"י לחיצה על כפתור התמונה, לאורך כל הצפיה.
אני אישית הוצאתי כך כ 300 תמונות מסרט של 10 דקות, ואח"כ בחרתי את המוצלחות יותר. האיכות גרועה בכל מקרה. רק אם ה DVD במקור, יש איכות טובה.

א

אישתקשורת

אורח
הוצאת תמונה מסרט

זה משהו שצריך לשנות בהגדרות של מדיה פלייר. בעבר מישהו הדריך אותי אחד לאחד מה לשנות והכל חזר למוקמו בשלום. אני ממש לא זוכר איך עושים זאת, אולי מי
מחברי הפורום יזכיר.

vv22

משתמש רשום
יש גם בתוכנת ההפעלה של מיקרוסופט תונה המאפשרת ללכוד Movie Make תונה פשוטה ומינימלית

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בפרימייר אפשר לתפוס תמונה מסרט ע"י export fraem

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
תעשי חיפוש באתר "נענע", קטגוריית "הורדות", תוכנה BsPlayer תוכנה מעולה לסרטים עם תפריט עברי ("משנה" גם את המסך לרחב או מרובע לפי פורמט הסרט) ולוכדת תמונות באפשרות פשוטה: לחצן ימני על סרגל התוכנה ולחיצה על "אפשרויות" "תפוס תמונה (פריים)". פשוט מאוד.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה